Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörek otu, Mersin ve Çilek yağı..

Dailys

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2011
1.618
0
Eveet kızlar.
Az önce bir kaırşım yaptım.
Daha önce mersin yağı ve çörek otu yağıyla büyüme ve dolgunluk sağlamıştım göğüslerime masaj yaparak.. (2.3 cm kadar)
Şimdi birde çilek yağı ekledim 50mllik bir şişenin hemen hemen yarısını doldurdu..
Çörek otu yağım az kalmıştı..
Bu geceden itibaren bu yağla masaja başlıcam.
Gelişmeleri burdan size yazıcam hergün..

Merak ettiğiniz birşey varsa sorabilirsiniz..
Tavsiyede bulunabilirsiniz..

Birde bu karışıma en kısa zamanda rezene yağı eklicem..

Umarım gelişmeler güzel olur.

Son düzenleme:
:) inanmazsın ama ben senin yaptığının aynısını geçen yıl yaptım: çörekotu, çilek, mersin yağını aynı senin yaptığın gibi karıştırdım, sonra rezene yağını okuyunca onu da aldım karıştırdım fakat öyle bir kokusu oldu ki evde günlerdir çıkmadı fazla kullanamıyorum rakı içilmiş gibi hatta daha beter acayip ağır kokuyodu ama şöyle bişey var kullandığım zaman o karışımı göğüslerim hafiften ağırlaşıyodu diriliyodu zaman zaman uyguladım iyi geliyo ama dediğim gibi her zaman yapamıyorum evde duruyo hala

Valla canım ben yaptım.
2 günde 2 cm büyüme dolgunluk elde ettim.
Halada devam ediyorum.
Koku parfüm sıkınca geçiyor..

:) bende niye geçmiyo yaa o rezenenin yüzünden warya hep ama kullanmak istiyorum zaten en son sürdüğümde bütün camları açmıştım cereyan yaptırdım evin içerisine ama bana mısın demiyo ah rezene çok faydalısın biliyorum ama kullanamıyorum seni

Son düzenleme:

İyice yedir canım..
Yada aramoları yağları doluştur içine
yada rezene yagı olmadan dene tekrardan .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…