çook acım oluyor

HDUYGU

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2008
134
1
merhaba kızlar yaklaşık 2 ay önce rahim ağzı yaram olduğunu öğrendim ve bu yarayı dondurttum ancak yaklaşık 2 haftadır her ilişkimden sonra organımın içinde ve kenarlarında aşırı derecede yanma oluyor.dayanamıyorum ve her ilişkimden sonra ağlıyorum. 7 aylık evliyim ve hala bebeğim olmadı korkuyorum artık eşime karşı da kendimi suçlu hissediyorum:roflol::roflol::roflol:Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook benim gibi yaşayanlarınız oldumu nolur bana fikir verin

benimde evlendiğim zaman vardı kontrole gittigimde doğum yaparsan gecer dedi.bir yıl sonra hamile kaldım.sonraki kontrollerimde öyle bişey görmedi.endise etme cok önemli değildir.

İlişkiden sonra hafif kanamada oluyorsa yaranız iyileşmemiş demektir. yada yoğun şekilde iltihabınız olabilir. Lütfen doktora gitmeyi ihmal etmeyi, önemli bir konu.

Yo yo kanamam hiç olmuyo doktora gittim yara tamamiyle kapanmiş çok güzel dedi
ama ne bileyim gene de korkuyorum
hadi çocuğum olmazsa diye

canımm ordaki yaranın çocukla alakalı bişey olacağını sanmam....allah nasip etmişse olur..yarasını yaktırıp hamile kalan insanlar tanımıyorum ben...yanma ağrı olur belki tekrar yara oluşmaya başladı belki tahriş oldu..eşine karşı kendini suçlu hissetme bu senin suçun değil ki bu bi rahatsızlıkk..eşinde de farklı bişey olabilirdi..inşalah geçer tekrar bi doktora görün bence şikayetlerini dile getirr..

Normalde iltihap olduğu zaman ilişki sırasında ve ilişki sonrası acı olur diye duymuştum... Tekrar bir doktora görünmende fayda var...

canım herhangi bir enfeksiyon olabilir.yarayla alakası yoktur belkide.çünkü bendede bi ara çok yanma oluyordu meğer idrar yolu enfeksiyonu olmuşum.ilaç ve fitille geçti.

Ooooffffff yaaa bilmiyorum bakalim perşembe günü doktordan randevu aldim korkuyorum açikçasi
kötü bişey duymaktan bebişimde olmuyo zaten

Stres yapma. Biliyorsun hastalıkların başı üzüntü... Moralini yüksek tut önce...

İnşaAllah sende bu güzel duyguyu bizimle burda paylaşırsın yakında...

inş canlarım ya ben normalde günlük ped kullanıyorum annem alerji falan yapabileceğini söyledi
ablamda da 2 yıl olmuş bu olay o da kumaş bezleri yıkayıp bi güzelce onu ütüleyip sıcak sıcak koy rahatlarsın demişti dün den beri yapıyorum ama bilmiyorum artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…