Columella sarkmasi

nerminis

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2023
88
28
Biraz arastirdim ve sorunum sanirim tam olarak bu. Su bilgiye ulasamadim ama. 1.5 aylik bir burun da columellada da sislik var midir ve o sislik gecince bu sarkik goruntu gider mi? Doktoruma bu sefer yuzde yuz sorucam bunu. 2. Ay kontrolunde soylicem. Simdiye kadar nefesimin duzene girmesini bekledim. Sekle odaklanmayi sonraya birakmaya karar verdim. Bir de ne zaman lafa girmek istesem ovguler, ovguler, ovguler... harika oldu, cok dogal oldu vs. Hayir ilgili de bir doktor. Gecistirmeye calistigini da sanmiyorum ama nasi gormuyor sarkikligi, cok da belli.

Var mi boyle bir durum yasayan ve sonra duzelen ya da daha kotu olan? Cok mutsuzum su an. Doktora bir ara soyledim seklen durumu ve hemen 8 aydan once sekille ilgili konusmayalim dedi. Peki ama baya sarkik oldu burnum. Diger hastalarina bakiyorum gittikce adamin bir tane falsosu yok. Bana rastladi galiba. Sizce dedigi gibi gelisme olur mu bende de?

Bende de tam tersi bir durum var sarkma değil de içe doğru dikmiş doktor :KK43: bana da öden şu bu vs diyor ama değil kesinlikle. Ben de inanılmaz mutsuzum. 2. Aydayım kendi doktorum kabul etmezse tekrar revizyon düşünüyorum çünkü basık duruyor bu şekilde de. Sizin doktorunuz kimdi acaba :KK43:

Ciddi sorunlar, doktordan yana ters bir davranis olmadikca doktor adi paylasilmasini dogru bulmuyorum canim o yuzden soylemek istemiyorum :KK43:

ben hic dogru duzgun bunu dile getirmedim nefes sorunuma odaklandim hep. Bu sefer gidisimde sorucam ama daha var gitmeye. Acikcasi benimki odem derse inanirim ben. Guveniyorum kendisine. Ama bana hic odem gibi gelmiyor iste. Yasayan biri cevap verse rahatlicam.

Ciddi sorunlar, doktordan yana ters bir davranis olmadikca doktor adi paylasilmasini dogru bulmuyorum canim o yuzden soylemek istemiyorum :KK43:

ben hic dogru duzgun bunu dile getirmedim nefes sorunuma odaklandim hep. Bu sefer gidisimde sorucam ama daha var gitmeye. Acikcasi benimki odem derse inanirim ben. Guveniyorum kendisine. Ama bana hic odem gibi gelmiyor iste. Yasayan biri cevap verse rahatlicam.
Destek koysaydi sarkık olmazdı diye düşünüyorum . ama 3. Aya kadar değişiyor orası da sis suan çok fazla

X