color fix beni yaktı!!

ddenizs

KRONİK MUTSUZ
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2008
44
0
arkadaşlar color fix kullanan varmı?reklamlarda görüp bu gün aldım ve denedim pişmanım havlularım gömlekler hepsi boyandı.çamaşırların arasına 2 mendil koydum ama olmadı.hepsi boyandı.şimdi neredeyse 1 şişe kosla koyduğum çamaşırlar ıslak makinenin içinde bekliyor umutsuz bir bekleyiş eski hallerine dönmezler biliyorum offf çok sinirlerim bozuk.keşke denemeseydim:çok üzgünüm:

canım keşke önce deneyip sonra kullansaydın ya bende güvenmemiştim ztn,reklamlarda çıkan ürünlerin hangisi doğruki neyse geçmiş olsun koslada pek fayda etmiyo canım yaaa...

hakkaten ya coslada da iş yok o mendil de aklıma yatmamıştı geçmiş olsun arkadaşım

ama nasıl göz göre göre insanları kandırıyorlar onu anlayamıyorum.hayır kullanan biri var mı acaba onda da oldumu merak ettim kullanma talimatlarınada uydum.bu gün bütün gün çamaşırlarla uğraştım.tam beyaz olanların lastik yerleri koyu gri kaldı.sinir bozukluğundan ölecem ben ya offf keşke denemeseydim

renklilerle beyazları bir mi attın

iyi cesaret ne olursa olsun asla atamam

ne diiim umarım kosla işe yarar

canım geç gördüm konuyu ama ben 6 aydır filan colorfixi kullanıyorum gayet de memnunum
sende niye böyle bişi yaptı ki acaba. araya kot pantolon filan koyduysan olabilir üstünde de kot koymayın diyo çünkü.
artık psikolojik oldu bende nerdeyse boyayı emen mendili gördükçe içim rahatlıyo yani, beyazlar renkliler filan hepsini beraber yıkıyorum ben, hiçbi sorun yok.

X