collezione terracotta allık

Asmera

cizikooart
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2008
851
1
kızlar collezione dan bu allıgı aldım çokta memnunum hem parıltılı renkleride çok hoş şeftali tonlarında harika bi ürün bi arkadaşımda görmüştüm bende aldım hemen hatta bi kaç tane daha alıp stok yapıcam hem fiyatıda uygun.. aramızda kullananlar varmı merak ettim yoksada tavsiye ederim .. :lepi:

na kadar ? bıde seftalı tonu dedıgınızın numarası ne? fotosunu koyabılırmısınız elınızdekı duruşunu yutfennn:KK70:D

na kadar ? bıde seftalı tonu dedıgınızın numarası ne? fotosunu koyabılırmısınız elınızdekı duruşunu yutfennn:KK70:D

cnm fiyatı 10 tl nette resmini bulamadım .. çekme şansımda yok malesef :S ama çok güzel al bence eminim begenirsin rengini çikolata gibi kokuyo hemde parlak duruyo ..

kızlar yalnız şu an nasıldır bilmiyorum ama collezione geçen yıllarda first time diye bi markanın mallarına kendi markasını vurarak satıyordu, bi nevi ortaklık yani.
fakat bu marka pek kaliteli değil, yani bi milyoncularda bolca ve daha ucuza bulunan bi marka. ambalajı hiç değiştirmeden sadece isim değiştirerek collezione mağazalarında satıyorlardı.
rengi kokusu güzel olabilir ama sonuçta yüzümüze sürüyoruz bunları, daha dikkatli ve seçici olmakta fayda vara.s.

bende dün oraya gitmiştim allıkları tesadüfen gördüm, hepsi bronz ve kiremit rengi gibi koyu bir allık vardı. şeftali rengi yoktu :kızgın:

kzm3143544.jpg

benimki buna benzio yani pembeler yok bende ama şeftali bronz karışık .. bi ark uzun zmandır kullanıyor herhangi bi zararınıda görmedi bende 1 aydır kullanıyorum çok memnun kaldım..

kızlar bu allığıda öneririm çok kalıcı ve doğal duruyor...

FLORMAR TEKLı ALLIK
Özel pudra partikullerin buyutlarındaki dağılımı sayesinde,uygulama sırasında yüzey üzerindeki her alan eşit bir şekilde kapatılmaktadır.ıçeriğindeki özel pudralar, ürünün ten tarafından emilimini mümkün kılmakta,fazla yağın emilerek istenmeyen,parlak bir görünümün oluşumunu engellemektedir.Ürün aynı zamanda,ten üzerindeki kırışıklıkların ve cilt hatalarının kapatılmasını sağlamaktadır

1753buyuk.jpg

sanırım bende flormar alcam bu resımdekınden yalnız kuzenımde var bıraz şıkayetcı haklıda cunku fırçayı surtunce fazla gelıyo:) oda çözmüş olayı parmağıyla alıp suruyo

bunlarda güzelmiş cnm .. aradaşım almıştı flormarın kini onuda denedim çok güzel

olden rose un terractotta allığını kullanııyorum..hem uygun 17 18 tl..hemde çok hoş...renk seçenekleri de mevcut...ben karışık tonlu olandan aldım...hem şeftali hem kahve karışık renkli..tavsiye ederim arkadaşlar....

X