Makyaj Ürünleri Colleen marka yerli kozmetik kullananlar

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Interrex

Guru
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2010
1.942
905
kızlar özellikle her şey 1 tl mağazalarında satılan colleen ürünleri hakkında ne düşünüyosunuz, gerçekten çok ucuz, alıp almama konusunda ararsız aldım, farı ve diplineri iyi görünüyodu ama karar veremedim, sizce nası bu ürünler?

Canım ben bazı farlarını kullandım. Dediğin gibi çok ucuz ve renkleri çok güzel. Kalitesiz diyemem ama biraz çabuk kırılıp dağılıyorlar, aklında olsun.

işte benim markam:lepi::roflol:
gloslarına hastayım o markanın:lepi:
kokuları acayip kalitelizemuszemus

Son düzenleme:
colleen oldukça hesaplı ve fiyatından beklenmeyen bir kaliteye sahip bence.markayı web'te aradım buldum.sayfayıda inceledim bana güven verdi.ben beyaz farını kullanıyorum sadece ama sonrasında başka ürünlerini de alabilirim.yurt dışında özellikle de avrupa ülkelerinde beğenilip kullanılıyor.kozmetik fuarlarına katılıyor.

collen marka eyeliner bana bi parfümün yanında hediye verilmişti. eyeliner kesinlikle berbat bi süre sona pütür pütür bi görüntü ortaya çıkarıyo.dipliner ve eyelinerı kötü onu söyleyebilirim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…