Çok zayıf olup da kas altı yuvarlak silikon taktıranlar

juno06

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2017
9
2
Arkadaşlar merhaba ben yarın ameliyatımı oluyorum :halay:
Ama birkaç sorum var tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
1 yılın sonunda falan izler ne durumda oluyor?
Kas altında yuvarlak ve damla farkı nasıl?
Sizde pürüzlü yüzeyli mi pürüzsüz yüzeyli mi kullanıldı?
1 hafta sonra okula dönebilir miyim sizce?

Bence yarın ameliyat oluyorsan hiç düşünme sorma bu soruları, sağlıkla çık, başarılı güzelce geçsin amelşyatın☺️
Yalnızca 1 hafta sonra dönebilir misib, istersen dönersin:) ama istirahat etmek istersen de et çünkü evet daha o kadar da iyi olmuyorsun kas altı olduğu için.

Bence yarın ameliyat oluyorsan hiç düşünme sorma bu soruları, sağlıkla çık, başarılı güzelce geçsin amelşyatın☺️
Yalnızca 1 hafta sonra dönebilir misib, istersen dönersin:) ama istirahat etmek istersen de et çünkü evet daha o kadar da iyi olmuyorsun kas altı olduğu için.

Ben biraz pimpirikliyim de :KK70: bir de kapsül olayı korkutuyor :/

Benden daha pimpirikli olamazsın o yüzden ne kadar aksilik varsa yaşadım sanırım:/ herkesin bana dediği gibi rahat ol demekten başka birşey diyemiyorum şimdi:) ayrıca ameliyattan bigün önce soruyorsan bunları pimpirikli değilsindir:) ben öngörüşmede doktorun karşısına en ince detayına kadar herşeyi bilerek çıktım:/

Ben de çok araştırdım çok sordum doktoruma ama biraz şanssız birisiyim aksilikler peşimi bırakmaz benim de pek :KK43: o yüzden farklı bikaç görüş almak istedim :)
Kapsül yaşamadınız değil mi

Ben de çok araştırdım çok sordum doktoruma ama biraz şanssız birisiyim aksilikler peşimi bırakmaz benim de pek :KK43: o yüzden farklı bikaç görüş almak istedim :)
Kapsül yaşamadınız değil mi
Cnm benim eşim dr, o yüzden birinci ağızdan doğru olanları aktarayım sana. Kapsül oluşması normalmiş, çünkü silikon yabancı madde olduğu için vücut kendini korumaya almak için silikonun etrafını kapsülle kaplıyormuş ve olması gereken buymuş, ve o kapsül kalıcıymış zararı da yokmuş. Ameliyattan sonra ödem de herkes de oluşurmuş (şişlik), o da zamanla iyileştir yok olurmuş. Önemli olan, bunların dışında farklı bir komplikasyon olmaması:) inşallah hayırlısıyla atlatırsın, sağlıcakla memeli kalırsın:halay:
Nerde yaptıracaksın ameliyatı, doktorun kim?

Cnm benim eşim dr, o yüzden birinci ağızdan doğru olanları aktarayım sana. Kapsül oluşması normalmiş, çünkü silikon yabancı madde olduğu için vücut kendini korumaya almak için silikonun etrafını kapsülle kaplıyormuş ve olması gereken buymuş, ve o kapsül kalıcıymış zararı da yokmuş. Ameliyattan sonra ödem de herkes de oluşurmuş (şişlik), o da zamanla iyileştir yok olurmuş. Önemli olan, bunların dışında farklı bir komplikasyon olmaması:) inşallah hayırlısıyla atlatırsın, sağlıcakla memeli kalırsın:halay:
Nerde yaptıracaksın ameliyatı, doktorun kim?

Çok teşekkür ederimm :)
Ankarada acıbademde dr yücel demire oldum ameliyatımı. Bugün de evdeyim çok şükürr :)

Merhaba konuyu yeni okudum. Bende dün ameliyat oldum. Ve bişey sormak istiyprum. Bu üstünüzde baskı taş varmış gibi his gerginlik kaç günde geçti.. bana anlatırmısınız lütfen

Merhaba konuyu yeni okudum. Bende dün ameliyat oldum. Ve bişey sormak istiyprum. Bu üstünüzde baskı taş varmış gibi his gerginlik kaç günde geçti.. bana anlatırmısınız lütfen

Geçmiş olsun canım. 1 haftaya büyük ölçüde düzelirsin .

X