çok üzgünüm moralim bozuk

samyelim

Guru
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2008
543
1
arkadaşlar dünden beri ağlamaktan gözlerimsenağlama şişti okadar kötüyüm ki dün dr gittim bebek için 4 yıılık evliyim ve çocuğum olmuyordum dr görüşmemizde troit problemim var dedim ne kadar diye sordu önce 5 çıvarı çıktı şimdi 4 dedim ilaç kullanıdı dedi kullanmamıştım normalde gebe kalabilmek için 2.5 çıvarı olması gerektiğini söyledi bu şekilde yükselip düşemesi anarmol olabilir dedi daha fazla çıkarsa bebeğimin geri zekalı olma riski varmış o kadar yıkıldım ki anlatamam çok kötüyüm dünyam karardı sanki bir kaç test verdi adetin 3 . günü olacağım ve ben bunalrın hiç biri hakkında bilgi sahibi değilim benden istediği tahliller

fsh- lh- ez -polul- tsh

bunlar kanda mı bakılıyor yoksa rahimden mi hiç bir bilgim yok bana yardımcı olursanınız sevinirim yardımınıza o kadar çok ihtiyacım war ki ben anne olamıycakmıyım :a015::1no2:

cok gecmis olsun canim lutfen karamsar olma herseyin caresi var artik hersey gonlunce olsun insallah.

Allah yolunuzu açik etsin.allah muratinizi gerçekleştirsin.
Nolur üzülme dua et, herşeyin hayirlisini iste...

Allah yardımcın olsun canım..
Kendini sıkıntıya sokma bence..
Mutlu olmaya ve pozitif düşünmeye çalış olur mu?
Aksi şeyler düşünme..
Herşeyin hayırlısı olsun...

arkadaşlar dünden beri ağlamaktan gözlerimsenağlama şişti okadar kötüyüm ki dün dr gittim bebek için 4 yıılık evliyim ve çocuğum olmuyordum dr görüşmemizde troit problemim var dedim ne kadar diye sordu önce 5 çıvarı çıktı şimdi 4 dedim ilaç kullanıdı dedi kullanmamıştım normalde gebe kalabilmek için 2.5 çıvarı olması gerektiğini söyledi bu şekilde yükselip düşemesi anarmol olabilir dedi daha fazla çıkarsa bebeğimin geri zekalı olma riski varmış o kadar yıkıldım ki anlatamam çok kötüyüm dünyam karardı sanki bir kaç test verdi adetin 3 . günü olacağım ve ben bunalrın hiç biri hakkında bilgi sahibi değilim benden istediği tahliller

fsh- lh- ez -polul- tsh

bunlar kanda mı bakılıyor yoksa rahimden mi hiç bir bilgim yok bana yardımcı olursanınız sevinirim yardımınıza o kadar çok ihtiyacım war ki ben anne olamıycakmıyım :a015::1no2:
canım cok gecmıs olsn lutfen moralini bozma:1hug:beterin beteri var testlerde kandan oluo bırkere alındımı kan yetıo

geçmiş olsun canım. triot sorunu çoğu kişide var. ozaman doğan cocuklarun hepsi mi oyle .dr unun sana yaklaşımı biras acımasızca olmuş .

geçmiş olsun canım. triot sorunu çoğu kişide var. ozaman doğan cocuklarun hepsi mi oyle .dr unun sana yaklaşımı biras acımasızca olmuş .

bilmiyrum ki dr çok yüksek sınırlarda olursa çocukta problem olur dedi

ne yapıcan kime inanıcam şatım artık artık sağlıklı düşünemiyorum canım

benim çok yakın bi akramda troid vardı doktor çok korkuttu onlarıda senin gibi kız hamileydi çook sağlıklı bir bebekleri oldu boşuna o kadar korktular sen tedavini ol ama üzülme bak herkeste olmuyo

canım ilacla tedavini görüp tirotlarını düşürme durumun var .
lütfen sıkma canını .
istersen o hormon testlerini yaptırtıktan sonra baska bir dr a da görün sonuçlarınla birlikte

Bize söylediğin gibi bir cevap verdiyse çok terbiyesizlik etmiş doktorun.
Ben senin yerinde olsam başka bir doktora daha çıkardım.
Ablamın doktoru sizin çocuğunuzun olması çok zor dedi. Bir kaç gün sonra tekrar doktora gitti ablam bunu söyleyen doktor izinli olduğu için başka bir doktora çıktı. Muayene kan tahlili 2,5 haftalık hamileydi.
Bu gibi durumlarda doktor çok önemli. Sen gene ikinci bir doktora çık.
Hemde bu kadar üzme kendini.Du bir bakalım.
Bu kadar karamsarr olma.

canım öncelikle geçmiş olsun bozma moralini allahtan umut kesilmez kimlerin çocuğu oluyor bir düşünsene yokmu hiç çevrende yada artık tıp çok ilerledi herşeyin az çok çaresi var bir troide hormonunamı bulamayacaklar herşey yoluna girer yıpratma kendini....

yazdığın tahlilleri bende pazar günü olacağım bende biraz tedirginim sonuçlar ne çıkacak bilmiyorum hatta dr. izinli sonuçları gösteremeyeceğim ona artık burdaki kızların yardımını alırım...dr. malesef çok acımasız hasta psikolojisinden anlamıyorlar ben başka bir dr. daha gitmeni öneririm çünkü bir dr. bağlı kalmamak gerekiyor diğerinin söylediğinin diğeri onaylamıyor o yüzden biraz sakin ol tatlım ağlamayı bırak toparla kendini güçlü bir anne ol elbetteki bizimde allahın izniyle nur topu gibi evlatlarımız olacak...

kendine iyi bak...

canım öncelikle geçmiş olsun bozma moralini allahtan umut kesilmez kimlerin çocuğu oluyor bir düşünsene yokmu hiç çevrende yada artık tıp çok ilerledi herşeyin az çok çaresi var bir troide hormonunamı bulamayacaklar herşey yoluna girer yıpratma kendini....

yazdığın tahlilleri bende pazar günü olacağım bende biraz tedirginim sonuçlar ne çıkacak bilmiyorum hatta dr. izinli sonuçları gösteremeyeceğim ona artık burdaki kızların yardımını alırım...dr. malesef çok acımasız hasta psikolojisinden anlamıyorlar ben başka bir dr. daha gitmeni öneririm çünkü bir dr. bağlı kalmamak gerekiyor diğerinin söylediğinin diğeri onaylamıyor o yüzden biraz sakin ol tatlım ağlamayı bırak toparla kendini güçlü bir anne ol elbetteki bizimde allahın izniyle nur topu gibi evlatlarımız olacak...

kendine iyi bak...

çok ama çok teşekkür ederim gitmek istiyorum başka bir dr bu dr izmir de bir tüp bebek merkezinde bana torid olomsuzluklarını söyledi ve benim ki de yüksek olunca ister istemez stres yaptın evet mağlesef ki senin çocuğun olacakmış çok istiyormuşsun umurlarında bile değil
bir de bu merkezden ben 2 hafta önce randevu almıştım kendim ssk lıyım birde oraya gidince size bakmıyoruz demesinlermi hepten yıkıldım 130 milyom para istediler bende itiraz ettim dr konuştular kabul etmiş özür dileyip hiç para falan da almadılar
hayır parasında falan değilim ama resmen insanlarla oynuyorlar ya çok moralim bozuldu çok

X