çok üzgünüm lütfen yardımmmm!!!!

nilocan

Efe nin Annesi (Nilay)
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2008
507
1
Bugün dr a gittim karından ultrasonla baktı, bebişimin kesesini gördük ama içindeki embriyoyu göremedi doktor
Hamileliğim 5+0
Karın dan bakılan ultrasonla bebeğimi nezaman görebilirim.
Lütfen yardım edin erken olduğu için olabilirmi? Boş gebelik değildir dimi:KK43:

canım endişelenme tatlım daha minicik olduğu için görünmemiştir..
alttan muayenelerde ancak görülebilir..bence haftaya tekrar git dr ve inşallah bu sefer görebilirsin..daha önce dış gebelik geçirdin mi ?
rabbim sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin...

canım bende 5. haftamda gitmiştim dr. a keseyi gördü fakat içi boş gibi dedi...
7-8. haftamda gittiğimde ise hem bebeğimi gördü bana da kalp atışlarını dinletti...
endişelenme böyle bir durum olabiliyor bazen...

Canım 8 .haftada çok net oluyor bence bu kadar korkma canım..daha önce böyle bir tecrüben yoksa üzüntün yersiz..
inşallah bebeğinide kısa zamanda görürsün..azıcık bekle lütfen..

canım endişelenme tatlım daha minicik olduğu için görünmemiştir..
alttan muayenelerde ancak görülebilir..bence haftaya tekrar git dr ve inşallah bu sefer görebilirsin..daha önce dış gebelik geçirdin mi ?
rabbim sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin...

amin canım inşallah, yok benim ilk bebeğim olacak daha, kendimi o kadar kötü hissettim ki, gerçi dr kesenin yerinin iyi olduğunu söyledi, bende vajinal ultrasondan düşük olabilir diye korktuğum için istemedim

canım bende 5. haftamda gitmiştim dr. a keseyi gördü fakat içi boş gibi dedi...
7-8. haftamda gittiğimde ise hem bebeğimi gördü bana da kalp atışlarını dinletti...
endişelenme böyle bir durum olabiliyor bazen...

canım çok sağol içimi çok rahatlattın

canım bende 5 haftamda gittiğimde kesyi bile görememiştik 6 haftamda kesyi gördük ve 8 haftamdada bebişimi gördüm endişelenme annesi bebişin daha çok küçük sabret biraz sen kendine dikkat et ağır kaldırma stres yapma bebeğin sana sımsıkı tutuncaktır merak etme :) :) :)

canım bende 5 haftamda gittiğimde kesyi bile görememiştik 6 haftamda kesyi gördük ve 8 haftamdada bebişimi gördüm endişelenme annesi bebişin daha çok küçük sabret biraz sen kendine dikkat et ağır kaldırma stres yapma bebeğin sana sımsıkı tutuncaktır merak etme :) :) :)

çok sağol canım benim, sizde olmasanız o kadar rahatlattınız ki beni
çok istedik bebişimizi o yüzden ufacıcık şeyler bile korkutuyor beni

güzelim hiç korkma içini ferah tut bende senin gibiken dra gittiğimde dr karından baktı kese vardı ama bebek yoktu bana boş gebelik olabilir dedi ağla ağla cnm çıktı ve bi başka dra gittim aynı gün anlattım durumu alttan bakmamız gerekio dedi baktı ve bebişim ordaydı kalp atışını bile görmüştük...senin bebişinde orda sakın korkma

bence biraz erken olabilir geç implatasyon olmuşsa görülmeyebilir karından gerçekten vajinal e göre daha zor görünüyor inşallah en yakın zamanda görülür

Canım ben daha ilk dr gidişimde karından bakınca keseyi bile görememiştik.Dr kese oluşmaya başlamış demişti.Bir hafta sonra görmüştük.Ama bu sefer bebeği göremedik.6 6.5 haftalıkken de bebeği görüp kalp atışınıda duymuştuk.Merak etme canım karından bakılınca biraz geç görünüyor.Bir iki hafta içinde kalp atışınıda duyarsınız.a.s.

amin canım inşallah, yok benim ilk bebeğim olacak daha, kendimi o kadar kötü hissettim ki, gerçi dr kesenin yerinin iyi olduğunu söyledi, bende vajinal ultrasondan düşük olabilir diye korktuğum için istemedim

bencede izin vermemen çok iyi olmuş..sadece biraz zaman lazım tatlım..kesenin iyi yerde olması gelişimi için zaten güzel..bebişin orda ama daha minik annesi bir iki hafta sonra kendini gösterecektir...biraz daha merak edeceksin..:1hug:
sağlıcakla kucağına alman dileğiyle..moralini bozma yeterki.....

canım endişelenme daha miniktir ondan.alttan muayenede bile zor görüyolar.bence alttan baktır bi dahakine.benim doktorum alttan bakıyo.ona rağmen zor gördü kalbini .ama atışını duyamadım.minik daha dedi.inşallah sende görürsün canım.alttan muayende düşük olsa doktorlar bakmaz zaten .yurtdışındaki doktorlar bile alttan muayene yapıyo.bu kadr endişelenme canım.genede sen bilirsin.

bende 5,5 ta gitmiştim bebek yokru kese vardı arastırsana interrnette bununla ilgili yazılar var korkma.dua etki keseyide görmüş ya görmeseydi daha kötüsüde olabilirdi keseyi gördüğne göre demekki bebek doğru yerleşim yerini bulmus

canım endişelenme daha miniktir ondan.alttan muayenede bile zor görüyolar.bence alttan baktır bi dahakine.benim doktorum alttan bakıyo.ona rağmen zor gördü kalbini .ama atışını duyamadım.minik daha dedi.inşallah sende görürsün canım.alttan muayende düşük olsa doktorlar bakmaz zaten .yurtdışındaki doktorlar bile alttan muayene yapıyo.bu kadr endişelenme canım.genede sen bilirsin.

hepinize çok teşekkür ederim benim yanımda olduğunuz için, 1 hafta önce gittiğimizde alttan bakmıştı, tekrar bakmasından endişe duydum keseyi ozaman gördük biz gebeliğin farkına erken vardık o yüzden günleri geçiremiyoruz, önümüzdeki hafta bi daha gidicem inşallah ozman duyarım, olmazsa haftaya alttan baktırırım

canım endişelenme benim bebişim 6 haftalıkken ayrıca alttan muayenede gözüktü göbişden biraz daha geç gözüküyor sanırım

Bugün dr a gittim karından ultrasonla baktı, bebişimin kesesini gördük ama içindeki embriyoyu göremedi doktor
Hamileliğim 5+0
Lütfen yardım edin erken olduğu için olabilirmi? Boş gebelik değildir dimi:KK43:

benimki 6 haftaydi görükmedi normal canim bence sen iki hafta sonra git görün ins

Hamileliğim 5+0

canim benim aman dur ne bos gebeligi ....:eek:klava:
5 haftalikken bazilarimiz keseyi bile goremiyor kaldi ki embriyoyu gorecek...sen yine keseyi gormusun sag salim...ne guzel..:sm_cool:.karindan ultrasonda bu haftalarda gormek daha zor ama vajinalde gorebilirsin...a.s....o daha cok kucuk annesi nokta kadarcik normal gorememen,2 hafta sonra git bak goreceksin ozaman melegini..:sm_cool:canim benim iyi düsün iyi olsun insallah kendine iyi bak...a.s.

Hamileliğim 5+0
canım endişelenmen bi kere çok yersiz 5. haftada zaten sağdece keseyi görebilirsin zaten karından bakmış doktor keseyi gördüğüne dua et yukardan bakınca kese bile bazen görülmeye bilir bu haftalarda.bende keseyi gördüğünde 5+4 haftalık hamileydim ve yanlızca keseyi gördüm daha sonraki haftada kalbini görmeye gittik gördükte çok şükür zaten doktorda endişe etmeni gerektirecek bişi söylememiş öyle olsa söylerdi zaten merak etme. AYRICA BANA VAJİNAL BAKMIŞTI DOKTOR ONUDA BELİRTEYİM ŞEKERİM

X