çok üzgünüm kıslar lütfen yardım edin

esmer06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2009
68
0
Belirtilerim olmasına karşın dün akşam adet günümden bir gün önce kahverengi bi leke geldi çok sevindim yerleşme kanaması sandım sabaha kadar da sık sık baktım başka bişey yoktu.
Ama bu sabah pempemsi bi kan geldi daha sonrada normak adet kanaması olarak devam etti ama birden de ilk defa sol gözgümde acı acı batmalar olmaya başladı bir ara ve sağ bacağım hala agrıyor yürüken ne oldu şimdi kızlar bebiş yok değilmi...
Kıslar birde bende rahim biraz geriye dönükmüş sizce bu durumda ne yapmayım.....

Hamile değilsin üzgünüm..

Rahim geriye dönükmüş konusunda doktorun ne derse onu yapmalısın canım..

canım istersen bi idrar testi yapıp bak en azından için rahat eder... bazen hamileliktede kanama olabiliyo ama adet gibi oluyosan demekki hamiş değilsin canım ama leke tarzında az az geliyosa hamiş olabilirsin... benimde önce leke geldi sonra durdu sonra ertesi gün kırmızı kanama oldu ama çok az az ara ara geliyodu şüphelendim test yaptım ve hamiştim.... ama kanaman çoksa hamiş olduğunu sanmıyorum.... ama genede şüphen varsa bi test yap canım eğer kanaman normal adetinden farlı bi şekilde geliyosa azsa o zaman en iyisi kan testi yaptırman ... bazen idrar insanı yanıltabiliyor....

kanamam normalden az gibi adet sancım yok başka zamanlar ilk 2-3 gün çok sancım olurdu.eğer yarın sabaha kadar kesilirse test yapıcam inş kesilir..

benimde mart ayında öyle olmuştu akşam geldi sabaha kadar birdaha gelmedi öğlen başladı 3 günde bitti ben hamile değilim bence sen de değilsin genede belli olmaz bilmiyorum aynı benim gibi olmuşssun

ewet nagihancım napcan bilmiyorum çok üzgünüm çok istiyorumdur bu sefer tamam demiştim

canım sanki kendimi okuyorum aynen ben de yaşadım bu ay senin yaşadıklarını bütün belirtiler var hatta göğüslerimde damarlar bile çıktı ama malesef adet oldum ve benim de aynen normal adet gibi değildi 2 gün normal sonraki günler kahverengi akıntı....
yine de dedim kan testi yaptırayım ancak malesef değer 2.00 negatif...
ama şu farka var aramızda benim adetim başladıktan sonra göğüslerimin acısı gitti ve sancı ağrı filan da olmadı senin devam ediyomuş.... bilemiyorum bi test yap istersen...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…