çok üşüyorum :(

emlks

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2012
37
0
Merhaba arkadaşlar adetime 8 gün var ve ellerim ve vucudum acaip üşüyor onun haricinde pek bir belirti olmasada uyku hali mevcut. Hamileliğinde bu belirtileri yaşayanlar oldumu?

Merhaba arkadaşlar adetime 8 gün var ve ellerim ve vucudum acaip üşüyor onun haricinde pek bir belirti olmasada uyku hali mevcut. Hamileliğinde bu belirtileri yaşayanlar oldumu?

Canim ya adet gecikmen hic oluyor mu??

cünkü suan yumurtluyor olabilirsin???

bendimde ayaklarim buz gibi oluyor yimirtlayinca son bir kac aydir bunu fark ettim.

üşümek hamilelik belirtisi midir bilmem hiç hamile olmadım ama ben tam tersine adet olcağım zaman üşürüm. elim ayağım hiç ısınmaz kanım çekilir sanki.

kesınlıkle hamılelık belırtısı canım.bobreklerımın bıle usudugunu hıssetmıstım ben.ınsallah hayırlısı olur senın ıcın

Canim ya adet gecikmen hic oluyor mu??

cünkü suan yumurtluyor olabilirsin???

bendimde ayaklarim buz gibi oluyor yimirtlayinca son bir kac aydir bunu fark ettim.

yok tatlım adet geçikmem olmuyor, 2 aydır korunmuyoruz ve hamile kalmak istiyorum ama kısmet tabi aceleci olmakta istemiyorum ve sanki en ufacık bir durumda araştırma yapıyorum acaba hamilelik belirtisimidir diye

bence hamilesin bende adet tarihime 1 3-4 gün kala temmuz ayında acayıp üşümüştüm ayaklarım buz gibi olmuştu gece yorganı çekıp uyumuştum eşim baya dalga geçmişti meger hamileymışım :) bide hangi ayakkabıyı giysem giyim ayaklarıma böyle ufak ufak baloncuk şeklınde su topluyordu

Eveeeeeeeeeeeeeeeeet hamileymişimmmmmmmmm çok mutluyum... Hamilelik belirtilerim şöyle oldu; üşümek ve sol kasığımda 1 gün boyunca batma ve ben adtime 5 gün varken hamile olabileceğimi anlayıp idrar testi yaptım ve iki testimde pozitif çıktı, sonra kan tahlili yaptırdım ve hamileyimm.... İnşallah allah bütün hamile kalmak isteyen anne adaylarınada bu heyecanı tattırır...

canım çok tebrik ederım ALLAH tamamına erdırsın kan degerın kaç çikti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…