çok şükür keseyi gördük.

sibel07

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2008
1.234
0
44
arkadaşlar çok şükür kese normal ultrasonla göründü.haftayada kalp atışını duyarız inşallah sabredince herşey yolunda gidiyor.gerçekten sabır iyi bir erdem ama biz anne olmak için sabredemiyoruz.inşallah sorunsuz bir hamileliğim olur.dualarınızda benide hatırlayın.allah herkese nasip eder inşallah bu dyguyu:teytey::dance:

sibelcim gözün aydın ..hadi hayırlı olsun..çok güzel heyecanlar bunlar..bende yaşadım..bir bakmışın geçivermiş günler..sağlıkla kucağına alman dileğiyle yavrunu..

gözünaydın canıım ne güzel keseyi gördünn sonra kalp atışlarıı derken bide bakmışsın kollarında melek kokulunn Allah sağlıklı bi bebiş güzel hamişlik dönemi geçirmeni nasip etsinn.. Allah İsteyen herkeze nasip etsin b duygularııı tabi içinde banadaa (AMİNNNN)

gözünaydın canım benim.bende kalp atışını duydum..
Allahım sağsalim bir kucağımıza alabilsek keşke..

gözüğn aydın arkadaşım darısı tüm isteyen anne adaylarının başına hamişler dualarınızı eksik etmeyin bizden nikimize bile olsa gördüğünüz an ismen etmeniz çok makbul olacaktır nede olsa ameller niyetlere göre dimi bizimde dualarımız sizinle Allah bir seste kurtarsın hepinizi

canım gözün aydın tebrik ederim. inşallah sorunsuz ve sağlıklı bir hamilelik geçirirsin. bende o heyecanı yaşadım şu an 3 aylık hamileyim çok şükür. allahım sağlıklı ve hayırlı bir evlat nasip etsin. isteyen herkese bu güzel duyguyu yaşatsın

sibelcim tebrikler hayatım.allah analı babalı sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin.allah olmayan herkese nasip etsin inşallah.heyecanını anlıyorum çünkü aynı şeyleri bende yaşıyorum.en güsel bebeği gördüğün an yaşanıyo.bu çok garip tarifi olmayan bi duygu.allahım herkese nasip etsin inşallahhhhh...

arkadaslar ben aranıza yenı katıldım son adet gunum 23 hazıran bu ayın 22 sınde meraktan test yaptım pozıtıf cıktı hastaneye gıdıp kan testı yaptırdım 61,8 cıktı 2 gun sonra dr gıttım doktor henuz kucuk 2 hafta sonda ultrasonda gorunur dedı guvenmedım baska bı dr a daha gıttım oda aynı seyı soyledı,ama ben cooookk meraklıyım bu konuda noolurr bana ayrıntılı bılgı verın ne zaman gorulebılır ve bu kese dedıgınız se de ne bu konuda hıc bısey bılıyorum acıl cevap nolurrrrrr

kızlarr yardımcı olursanız bana çok sevinirim kafam çok karışık benim 16 gün günüm geçti iki gün önce test yaptım pozitif çıktı bu gün doktora gittim kese görünmed, eve gelirken bi test daha aldım gene pozitif iki testte yalan söylüyo olamazya ama kese neden görünmüyo doktorda bişey demedi sinir oldum acaba yokmuki kafam karıştı siz keseyi ne zaman gördünüz acele cevap yazın kafam patladı düşünmekten şimdiden teşekkür ederim bu arada bebeği olanlar allah tamamına erdirsin AMİİNN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…