çok şükür kalp atışlarını duydukk....

duygun..

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2008
388
0
çok şükür kızlar kalp atışalarını duyduk bebişmizin.allah herkese bu güzel duyguyu yaşatsın; nasip etsin...ve allah tüm isteyenlere bebiş versin tüm hamişler de sağlıklı hamilelikler geçirsin....aminnnn

gözün aydın canım.:teytey:
tüm anne olmak isteyen arkadaşlarımızdan böyle güzel haberler almak umuduyla..
sağlıklı bir hamilelik geçirirsin umarım

gözün aydın canım inşallah kucağınada sağlıcakla alırsın

canım tebrik ederim.allah tamamına erdirsin inş.bizlerede nasip etsin yarabbim.dua et bize olurmu....

gözünüz aydın canım.allah tamamına erdirsin

gözün aydın canım Allah hayırlısıyla tamamına erdirsin darısı biz anne adaylarının başına

Canım gözünüz aydın. İnşallah sorunsuz bir hamilelik geçirirsin ve sağlıkla bebeğini kucağına alırsın arkadaşım. Amin..

canım gözün aydın allahım hayırlısı ile tamamını erdirsin kaç haftalıktı kalp atışını duydugunuzda bende hamileyim 5 haftalık haftaiçi doktora gidicem

canım gözün aydın allahım hayırlısı ile tamamını erdirsin kaç haftalıktı kalp atışını duydugunuzda bende hamileyim 5 haftalık haftaiçi doktora gidicem

canım ben deb 5 haftalıkken gitmiştim ama duyamamıştık.merak etme eğer duyulmazsa ki inş duyarsın bu mutluluğu tadarsınn

canım benim gözün aydın.sağlıcakla bebişini kucağına alırsın inşallah.güzel bir hamilelik dönemi geçirmen dileğiyle.darısı bizlerin başına. a.s.

bende bugün tam bu başlığı atacaktım,çünkü bende bugün kalp atışlarını duydum sonunda...valla çok tuhaf oldum,inş sonuna kadar devam eder hepimizin...:))

Hadi gözünaydin canim bilirim simdi sen nasil da rahatlamisindir...ben de bebegimin kalp atisini duyana kadar cok korkmustum..

bende bugün tam bu başlığı atacaktım,çünkü bende bugün kalp atışlarını duydum sonunda...valla çok tuhaf oldum,inş sonuna kadar devam eder hepimizin...:))

kapkara takvimde 9 haftalıksın görünüyor yeni mi duydun benim bebegimimde tam 7+5 biz hala duyamadık ama endişelenmiyorum çünkü 9 .haftaya kadar sorun yoksa duyulurmuşkaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…