cok sukur ben de hamileyim...

banu13

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2008
389
0
41
slm kizlar.bu ay adetimle beraber bi de ustune bogazim sisti,sesim kisildi.oksuruk falan derken cok kotuydum.ben de iltihabi soker diye adacayina basladim.sabah aksam 1bardak ictim.sonra burdan okudugum kadariyla yumurtlamadan sonra sakincali oldugundan biraktim.aslina bakarsaniz benim adetlerim de cok duzensiz yani yumurtlama zamanimi da tam bilmiyorum ama bi 10 gun ictim.bide iliskiden sonra bacaklar havaya.:eek:neyse dua ediyorum ama pek te umudum yoktu.hesaplayicilara gore adetim 6sinda gelecekti ama ne gelen oldu ne giden cok sukursırnaşık şey neyse 1 saat once test yaptim ve hemen cift cizgi cikti.kizlar cok heyecanliyim.bi o kadar da korkuyorum.ozellikle kasiklarim cok agriyor.dua edin bana nolur bisey cikmasin.bi de kizlar ben nezaman gitmeliyim sizce doktora?bugun sat a gore 5+1 tahminim.ne dersiniz?::uhm:

hayırlısı olsun canım,inşallah gönlüne göre olur...bence çok beklemeden git doktora,o da sana yol gösterir..

cok sagol nilly cim.yakinlarim biraz bekle diyo ama ben sabrademiyorum.korkuyorum.insallah hayirlisi olur canm

slm kizlar.bu ay adetimle beraber bi de ustune bogazim sisti,sesim kisildi.oksuruk falan derken cok kotuydum.ben de iltihabi soker diye adacayina basladim.sabah aksam 1bardak ictim.sonra burdan okudugum kadariyla yumurtlamadan sonra sakincali oldugundan biraktim.aslina bakarsaniz benim adetlerim de cok duzensiz yani yumurtlama zamanimi da tam bilmiyorum ama bi 10 gun ictim.bide iliskiden sonra bacaklar havaya.:eek:neyse dua ediyorum ama pek te umudum yoktu.hesaplayicilara gore adetim 6sinda gelecekti ama ne gelen oldu ne giden cok sukursırnaşık şey neyse 1 saat once test yaptim ve hemen cift cizgi cikti.kizlar cok heyecanliyim.bi o kadar da korkuyorum.ozellikle kasiklarim cok agriyor.dua edin bana nolur bisey cikmasin.bi de kizlar ben nezaman gitmeliyim sizce doktora?bugun sat a gore 5+1 tahminim.ne dersiniz?::uhm:

Canım senin adına çok sevindim.Hemen git doktora bir de kanda gebelik testi yaptır.Hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah.Darısı bizlere :CüvCüv:

canım bekleyebilirsinde ama bi kan testi yaptır istersen,çünkü daha iyi kesinleşir...

Hiç birşey çıkmaz inşallah canım içini ferah tut.Ayrıca kasık ağrısı da hamileliğin ilk belirtilerindenmiş:)

benimde adet tarihim 27 şubattı,hala adet olmadım,8 nisanda doktora gittim vajinal ultrasonla baktı gebelik yok dedi,sonra kan tahlilinda 12.57 çıktı,olabilirde olmayabilirde dedi,ama sanki yok heyecanlanma der gibiydi,cumartesi gel tekrar test yapalım katlanırsa erken gebelik var dedi,bende bekliyorum:1no2:ama belirsizlikle beklemek zor:1no2:

nergiscim cok sagol canm.icimi ferah tutmak istiyorum ama bi yandan da okudukca telaslaniyorum.dis gebelik bos gebelik.bir de tam olarak kesinlesse.en iyisi yarin gidip kan testi yaptirmak.ins rabbim sana da nasip eder canm

benimde adet tarihim 27 şubattı,hala adet olmadım,8 nisanda doktora gittim vajinal ultrasonla baktı gebelik yok dedi,sonra kan tahlilinda 12.57 çıktı,olabilirde olmayabilirde dedi,ama sanki yok heyecanlanma der gibiydi,cumartesi gel tekrar test yapalım katlanırsa erken gebelik var dedi,bende bekliyorum:1no2:ama belirsizlikle beklemek zor:1no2:

nillycim ben de bundan once bi kez kimyasak gebelik yasadim.adettten once 27 idi ve adetimle birlikte dusurmustum.canm ins vardir.rabbim gonlune gore versin,hayirlisi olsun

inşallah canım,bende çok istiyorum ama bugün kahverengi akıntım var çok üzgünüm..ama yarın test yapıp göreceğiz,inşallah Rabbim yardım ederde olumsuz birşey yoktur:ecrin_bebek:

bebeişin hayırlı olsun canım Allah kucağına almayı nasip etsin bende yeni öğrendim hamiş olduğumu 4+2 yim Allah isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu:Saruboceq:

bebeişin hayırlı olsun canım Allah kucağına almayı nasip etsin bende yeni öğrendim hamiş olduğumu 4+2 yim Allah isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu:Saruboceq:

canm senin bebisin de hayirli olsun.sen nasil ogrendin hamis oldugunu?sence hemen gitmeli miyim doktora?senin kasik rahim agrin falan varmi canm?

canim ins hayirli saglikli olur tatlim aklina kotu seyler getirme canim iyi dusun iyi olsun bende agri falan yoktu kesin olsun diye 15 gun gecti oyle gittim hersey guzeldi kesem gorundu bebiste nokta kadar simdide 2 aylik aldu bulanti kusma bas donmesi uyku hali perisan etti beni anliycan annelik cok ozel bisey yasayan bilir sende agri varsa dr gorun bi istersen kanama falan olursa hic bekleme ha bide soyle bisey var adetin sancilimi oluyodu eger oyleyse agrin oluyo canim ama gecer ins merak etme sen dr gorun icin rahat olsun haberini bekliyoruz dualarmiz seninle

canim ins hayirli saglikli olur tatlim aklina kotu seyler getirme canim iyi dusun iyi olsun bende agri falan yoktu kesin olsun diye 15 gun gecti oyle gittim hersey guzeldi kesem gorundu bebiste nokta kadar simdide 2 aylik aldu bulanti kusma bas donmesi uyku hali perisan etti beni anliycan annelik cok ozel bisey yasayan bilir sende agri varsa dr gorun bi istersen kanama falan olursa hic bekleme ha bide soyle bisey var adetin sancilimi oluyodu eger oyleyse agrin oluyo canim ama gecer ins merak etme sen dr gorun icin rahat olsun haberini bekliyoruz dualarmiz seninle

ay canm ya cok sagol ne guzel moral verdin bana..canm evet adetim sancili oluyodu.ins o yuzdendir baska bisey yoktur.dualarrin icin cook sagol hayatim.a.s.

canımm bebeğin hayırlı olsun allah kucağına almayıda nasip etsin işallah sağlıkla a.s. :nazar: kaç aydır bebiş istiyodun cnm adaçayının yanında özel bişey yaptınmı başka cevaplarsan sevinirim :) tekrar tebriklerrrr !! :1hug:

Tebriklerr.Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin .Darısııı başımazaaa olsunnn inşallahh a.s.

tebrik ederim canım bu ay baya bir hamişlerimiz çıktı MAŞALLAH.ALLAHIM bebişlerini kucaklarına almayıda nasip etsin inş.darısıda tüm anne olmak isteyenlerin başına olsun bizde bu günleri görürmüyüz acaba....

kizlar hepinize cook tesekkur ederim.ins kucagima almak ta nasip olur.darisi sizlere..adacayi disinda baska ozel bisey yapmadim canm.sadece cok dua ettim rabbime.cok sukur kabul oldu.bugun bhcg ye baktirdim.sonuc pazartesi belli olacak.bana dua edin kizlar,benim de dualarim sizlerle...

ay canm ya cok sagol ne guzel moral verdin bana..canm evet adetim sancili oluyodu.ins o yuzdendir baska bisey yoktur.dualarrin icin cook sagol hayatim.a.s.
emin ol baska bisey yoktur sen gonlunu ferah tut yeter iliskidende olabiyo kanama gerci iliskiniz yoktur ama ben yinede hatirlatayim dr gorunune kadar iliskiye girmeyin cok sicak suyla yikanma agir kaldirma bi yere uzanmaya calisma meyva ye bol bol ihtiyacin var vitamine beslenmede onemli tabi ama en cok onemli olan moral nese huzur sukunet mutluluk bunlari basrirsan bebisin seninle kalacak merak etme dua et gonlune gore versin Allah canim haber vermeyi unutma

X