Çok sordum ama rahatlayamıyorum kesin bişey duymaya ihtiyacım var psikolojim berbat

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

kylrae

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2024
14
0
24
Sevgilime oral yaptım. Hiçbir vajen penis teması olmadı. Sonra ellerimde sperm kaldığı için lavaboya gittim elimi sabunla yıkadım tuvaletimi yaptım elim vajinama ve deliğine değdi. Sonra peçete kopartıp vajinama sürmüştüm peçetede kuruydu hatırladığım kadarıyla. Peçeteden gelen spermle gebe kalma ihtimali olamaz dimi? Zaten bundan 19 gün sonra 2 gün erken regl oldum. Pedi doldurdu 3-4 gün yoğun sürdü pıhtılıydı. Ama haziranda 13 gün gecikmeli oldum yine pıhtı gelmişti hatta bu sefer daha fazla geldi sanki. Ama kanamam daha azdı. Göbeğimi içime çektiğimde rahim kısmında hiçbir ağrım olmuyor. Herhalde gebe olsam 2 aya yakın olurdu bir acı çekerdim can var içinde sonuçta ayrıca göbeğim otururken eğilirken katlanıyor öyle dümdüz durmuyor hamilelerdeki gibi. 0 ihtimal mı sizce?

Ya Allah aşkına !
Hamile değilsin anlaman için ne yapmalıyız neden kan testi ya da kaset test yapmıyorsun ya da bizimle dalga mı geçiyorsun

Haklısın hamileliğin 9 ay bilmeyenler var . Bence test yapmalısın hamile kalabilirsin sonuçta penis elinde degmis hatta sperm bulaşmış.

Ben üniversiteyi kazandığımda doktora derslerine kadar araştırmış, önden kitapları alıp ufaktan okumaya başlamıştım. Dönem başladığında neredeyse tüm giriş derslerine aşinaydım.

Ne mi alaka? Sperm nedir, yumurtayı nasıl döller falan hiç mi merak etmiyorsunuz madem sevişecek, bi işe girişeceksiniz? Araştırma denen o insani dürtü size yüklenmedi mi doğduğunuzda?

Sevgilime oral yaptım. Hiçbir vajen penis teması olmadı. Sonra ellerimde sperm kaldığı için lavaboya gittim elimi sabunla yıkadım tuvaletimi yaptım elim vajinama ve deliğine değdi. Sonra peçete kopartıp vajinama sürmüştüm peçetede kuruydu hatırladığım kadarıyla. Peçeteden gelen spermle gebe kalma ihtimali olamaz dimi? Zaten bundan 19 gün sonra 2 gün erken regl oldum. Pedi doldurdu 3-4 gün yoğun sürdü pıhtılıydı. Ama haziranda 13 gün gecikmeli oldum yine pıhtı gelmişti hatta bu sefer daha fazla geldi sanki. Ama kanamam daha azdı. Göbeğimi içime çektiğimde rahim kısmında hiçbir ağrım olmuyor. Herhalde gebe olsam 2 aya yakın olurdu bir acı çekerdim can var içinde sonuçta ayrıca göbeğim otururken eğilirken katlanıyor öyle dümdüz durmuyor hamilelerdeki gibi. 0 ihtimal mı sizce?

Banlanmak istemiyorum o yüzden birşey diyemiyorum.

Bunlar ile anca peçete den hamile kalırsın

Böyle bir şey mümkün olamaz. Yani yok olamaz. Çıldırmış mısınız ya hu?

Ya sabır. Bir de diyo kesin bişey duymaya ihtiyacım var diye. Al o zaman kesin bilgi hamilesin hayirli olsun Allah analı babalı büyütsün

Yav bacım aylardır uğraşıyoz fik fik hamile kalamıyoz sen düşünce gücüyle mi kalacan Allah aşkına. Spermler hamam böceği sanki delik buldumu girecekte oradan rahmi bulacakta tüplerine ulaşacak bak Allah'ın işine sen de o sırada yumurtlamış olacanda döllenecekte offff parmaklarım ağrıdı yazarken valla (youtube'da bebek nasıl oluşur videoları var izle sen belliki okuma sevmiyorsun)

Her gün aynı soru gerçekten ülkede ne kadar sorunlu insan var ya hayret ediyorum

Korkarım ki yaşınız çok küçük. Başka türlü açıklayamıyorum ifadelerinizi. Hamilelik olma ihtimali yok. Bu düşünceyi tamamen kafanızdan atın. Sizi bu kadar strese sokacak işlere tekrar girmeden önce daha dikkatli olun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X