Çok sevdiğim birisine dua

AkarGider

❤ bin şükür Allah'ım..
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2011
13.791
13.670
Çok sevdiğim bir tanıdığım için hayırlı ve sağlıklı bir bebeği olması için dua eder misiniz?

Sayı tutmayacağım çünkü sayılı başka başlık da açmak istiyorum sonra
şimdi şu an istediğim her gören arkadaş ayetel kürsi,fatiha,ihlas içinizden ne geliyorsa ya da Esma'lardan yine..okursanız çok sevinirim:)

Özellikle bugün cuma bugün okursanız ne de güzel olur :KK37: braindamage braindamage @lavantakokulusandik Dionee Dionee Saksi_Degilim_Ben Saksi_Degilim_Ben MinikPiranha MinikPiranha COLIN COLIN mismo mismo

10 ar tane ayetel kursi, ihlas, fatiha, 1000 tane de Ya Şafi aliyorum canim. Allah kabul etsin İnşaAllah.

10 ar tane ayetel kursi, ihlas, fatiha, 1000 tane de Ya Şafi aliyorum canim. Allah kabul etsin İnşaAllah.
Ayy çok sağol nasıl mutlu oldum :KK200:
sana da iki katı güzellikle dönsün duaların dilerim
Allah razı olsun ,evet inşallah :))

Bu arada etiketlediğim tatlı arkadaşlarımla açılış yaptım ama lütfen etiketlemediğim KK daki diğer güzel niyetli arkadaşlar da dua edebilir , ederse sevindirir :KK22: :KK25:

dua istiyorum bebiş için gelsin artık bekletmesin annesini :KK55: yok mu başka :)

Güncell:)
bir fatiha ya da bi ihlas, bi nas ....içinizden gelen neyse o:) dualarınızı bekliyorum arkadaşımın bebeğinin olması için:)

ben de 10 tane ayetelkürsi okudum canım konunu yeni gördüm kusura bakma canım sen etiketleseydin hemen yazardım..

X