çok önemlii. dualarinizi eksik etmeyin.

Alliswell1677

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2014
1.257
1.542
31
Bayram acimiz oldu. iki gündür hastanedeyiz . çok yakın akrabalarmz 2 aile 7 kişi trafik kazası geçirdi. malesef 4 yaşındaki mustafamizi kaybettik. herkes mahvoldu. şuan hayati tehlikesi süren bir kişimiz var vucudunun yüzde 70 i yanmis vaziyette yoğun bakımda. doktorlar ne iyi ne kötü birşey söylüyor caresiziz. Lütfen dualarınızı eksik etmeyin.
Dua eden de etmeyende herkesten şimdiden Allah razı olsun. Hayırlı sabahlar..

off başınız sagolsun cok uzuldum
Allah diğerlerine acil şifa sizlerede bol bol sabır versin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

çok sağolun. Allahm vefat eden mustafamizn anne babasına sabır versin en çok :KK43:

amin canım
bende 2 sene önce 3 aylık yeğenimi trafik kazasında kaybettim araçta bende vardım Allah kimselere yaşatmasın gerçekten çok acı

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bayram acimiz oldu. iki gündür hastanedeyiz . çok yakın akrabalarmz 2 aile 7 kişi trafik kazası geçirdi. malesef 4 yaşındaki mustafamizi kaybettik. herkes mahvoldu. şuan hayati tehlikesi süren bir kişimiz var vucudunun yüzde 70 i yanmis vaziyette yoğun bakımda. doktorlar ne iyi ne kötü birşey söylüyor caresiziz. Lütfen dualarınızı eksik etmeyin.

rabbim yar ve yardımcınız olsun

ölenlere rahmet ve merhamet kalanlara sabır yaralı kardeşlerimize acil şifalar diliyorum :KK14:

Tuylerim diken diken oldu Allah geride kalanlara sabir olmuslerede rahmet versin

X