Çok önemlı lütfen :(:(

evt bir sorun var şimdi bikinin acıtmasıyla hastalanmanın ne alakası var???

ama fikrimce en kısa zamanda bir drç gitmelisin belki mikrop aldın
Ayrıca doğruysa hastayken havuza girerek hem kendini hemde o havuza giren herkesi tehlikeye sokuyorsun!!!!

Son düzenleme:
Bence hiçbi sorun yok.o kaydıraktan kayıp bikinin acıtmasıyla falan alakası olamaz ya.bence bu durum normal.bazen 2 bazen 3 ay bazen daha fazla sekmeler olabiliyor herkeste.ama çok sinir olduysan bu duruma bi doktora git.tahlilleri yapar.hormon düzensizliği varsa düzenler

canım bence merek edilicek bir durum yok......
bazen son deriz ama adet devam eder....
düşündüğün şey bikini ile olmaz merak etme...
ama içinin rahat etmesi için bir doktora git istersen....

Birşey dikkatimi çekti yazın Antalya' ya gittim diyorsun 2 aydır hastalanmıyorum diyorsun bu nasıl iş OCAK ayındayız alooooo, bundan önce aralık kasım ekim eylül var onlara ne ollduuuu

kızlar o kaydıraklardan hızlıca havuza düşünce o bölgeye korkunç bir basınç oluyor.herşey olabilir diye düşünüyorum .en iyisi bir uzmana görünmek.

2 ay olmuş bence en kısa zamanda hemen dr git. mikrop kapmış olabilirisn. zaten bu ihtimal nedeniyle hastayken deniz ve havuz yasak

kızlar o kaydıraklardan hızlıca havuza düşünce o bölgeye korkunç bir basınç oluyor.herşey olabilir diye düşünüyorum .en iyisi bir uzmana görünmek.
canım o basınc sadece senın o bolgene olmuyor suya carpan heryerıne oluyo ve basınce dagılacagı tek o noktada toplanamayacagı ıcın zarar vermesı fızıken zor bır hadıse.
efsane seklınde anlatılır bı kaydırak kızlık meselesı ama alakası yok.

canım ben sadece o bölgeye basınç oluyo demedim.elbette suya temas ettiğin anda her nerense orana basınç olur. kaydıraktan düşerkende doğal olarak poponun üstüne düşersin..bende aqua parkta aynı durumda çok canım yandı birdahada asla gitmedim .bu efsane değil zar yapısına göre kişiye göre değişebilen bi durum yani olabilirliği var!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…