Çok mutluyum....

Meral

Guru
Kayıtlı Üye
5 Mart 2008
1.840
1
Selam kızlar,
Bugün kızımın kontrolü vardı. Doktor çok güzel şeyler söyledi. Hemen sizlerle paylaşmak istedim. Damarındaki daralmada biraz azalma varmış ve tansiyonu da 13'ten 11,5'a düşmüş. Bunlar bizim için çok ama çok güzel gelişmeler. Eğer böyle devam ederse belki de ikinci ameliyata gerek kalmayacak. Bayram öncesi çok büyük mutluluk oldu bu benim için. N'olur dualarınıza devam edin. Hepinizi öptümm...

gecmis olsun canim,sizin icin sevindim gelisme varmis..bebisinin rahatsiz oldugunu bilmiyordum...insallah hersey yoluna gireer....

meralım cnaım çok sevındım ..alahım yardım etsınde tamamen iyileşsin yavrucunn...

meralcim çok sevindim adına eminim çok büyük moral olmuştur.evladın inşallah bundan sonra çok ama çok daha iyi olur...dualarımız seninle olmaya devam edecek emin ol.öptüm selini...

çok sevindim canım inş.2.ameliyata gerek kalmaz.dualarımız seninle canım.öp benim için selini

Takip ediyordum bebişinin durumunu. Inan çok sevindim.allahım daha güzel günler nasip etsin inşallah.

canım çok geçmiş olsun.çok sevindim durumunun iyi olmasına.inşallah her şey daha güzel olacak.dualarımız seninle.öööööppppttttttüüüümmm selini kocaman

Gözünüz aydın canım.
Büyük geçmiş olsun.:emir_bebek:
Allah yavrunuzu size bağışlasın.
:Saruboceq:

ayy meral inanılmaz sevimdim çok geçmiş olsun inşallah ikinci amelayata gerek kalmıcak dualarımız seninle,18'de inşallah bende senin gibi başlık açarım

geçmiş olsun, çok güzel bi haber.
konu ile ilgili başka bi doktora gittiniz mi? bazan hepsi aynı fikirde olmuyor. örneğin yakınnlarda kuzenimin bebeğine doktoru epilepsi teşhisi koymuş ancak araştırma hastanesinde başka bi doktora danıştılar, hiç alakası yok demiş. siz o zaman aralığında anne-babanın yaşadığı sıkıntıyı hayal edin.. gitmediseniz denemeye değer derim

geçmiş olsun, çok güzel bi haber.
konu ile ilgili başka bi doktora gittiniz mi? bazan hepsi aynı fikirde olmuyor. örneğin yakınnlarda kuzenimin bebeğine doktoru epilepsi teşhisi koymuş ancak araştırma hastanesinde başka bi doktora danıştılar, hiç alakası yok demiş. siz o zaman aralığında anne-babanın yaşadığı sıkıntıyı hayal edin.. gitmediseniz denemeye değer derim

Başka doktora da gittik canım. O da aynı şeyleri söyledi. Hatta biraz daha da karamsar konuşmuştu. Aslında karamsar değil de olabilecekleri söylemişti. Asıl doktorumuz benim çalıştığım hastanenin doktoru olduğu için bana karşı biraz daha ılımlı konuşuyor. Öyle konuşması da moralimi düzeltiyor. Bi daha 2 ay sonra gidecez kontrole geleceğimiz o zaman daha çok şekillenir sanırım ...

cok sevindim canim benim . allah bundan sonra hep yüzünüzü güldürsün insallah.

canım ya cok sevındım ben de merak edıyordum.dualarımız senınle.

cnm çok sewindim gerçektenn inş gerek kalmaz 2. ameliyata dualarımız selinle...

meralcim çok sevindim cnm, umarım tez zamanda hiç bişeyciği kalmaz kızımızın .. onu bizim için çook öp. tekrar büyük geçmiş olsun.

canım çok güzel bi haber bu. inşallah gelecek kontroldede güzel haberlele dönersin. dualarımız seninle canım. allah herkesin yavrusunu korusun...

X