çok moralim bozuk lütfen bilgilendirin beni :(

dodidmr

Guru
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2009
32
0
38
arkadaşlar bende 5 gün önce test yaptım ikinci çizgi silik çıktı adetimden de 4 gün geçmişti sonra doktora gidip kan testi yaptırdım hcg değerim 67.50 çıktı doktorum düşük ve dış gebelik riskim olduğunu ve bu değerin yükselmesini söledi ve ben akşamına adet oldum çok az kan geliodu bugün yine test yaptırdım değer 15.30 düşmüş doktorum kimyasal düşük yaşıosun dedi çarşamba bakalım tekrar sıfırlanması lazım dedi ama bugün kanamam da durdu kafam karıştı şimdi benim tekrar test yapınca tekrar yüksel olasılığı varmı sizce çok moralim bozuk çok istemiştik :KK43: bilgilendirin lütfen ihtiyacım var:KK43:
senağlama:a015:

Gecmis olsun canim....
Bu konu hakkinda bir bilgim yok ama sana gecmis olsun demek istedim......
Tez zamanda birdaha hamile kalirsin insaallah...
:teselli:

arkadaşlar bende 5 gün önce test yaptım ikinci çizgi silik çıktı adetimden de 4 gün geçmişti sonra doktora gidip kan testi yaptırdım hcg değerim 67.50 çıktı doktorum düşük ve dış gebelik riskim olduğunu ve bu değerin yükselmesini söledi ve ben akşamına adet oldum çok az kan geliodu bugün yine test yaptırdım değer 15.30 düşmüş doktorum kimyasal düşük yaşıosun dedi çarşamba bakalım tekrar sıfırlanması lazım dedi ama bugün kanamam da durdu kafam karıştı şimdi benim tekrar test yapınca tekrar yüksel olasılığı varmı sizce çok moralim bozuk çok istemiştik :KK43: bilgilendirin lütfen ihtiyacım var:KK43:
senağlama:a015:

canım benımde adetımın 4 gun gecuıkmesıyle yaptırdıgım test sonucu degerlerı senınkı gıbıydı 1 hafta sonrada kanamam baslamıstı kımyasal gebelık gecırmıssın sende ama dr unla gorus sana antıbıyotık versın enfeksıyon olusmasın,1 adet donemı gectıkten sonra tekrar hamıle kalabılırsın hıc uzulme canım,gecmıs olsun

geçmiş olsun cnm,evet dr.un dediği gibi kimyasal gebelik yaşıyorsun değerin yükselme ihtimeli yok cnm yamafoldumben

X