çok moral bozucu:(

blackgirl3434_34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2008
1.770
2
40
ya kızlar bana hak werın nolur:Saruboceq: :Saruboceq: ben unıversıteyı unıversıteyı ıstanbulda okudum...ve alısverıs yapmayı her bayan gıbı makyaj yapmayı ve makyaj alısverısı yapmaya bayılırım a.s makyaj malzemelerımı hep tekın acar sevılden alırrdıma.s en pahalı makyaj malzemelerını alırdım..dior estee mac..... dolayısıylada bu urunlerın kalıtesıne alıstım cıldım de alıstı baska urun kullandıgımda alerjı yapıosenağlama eskıden lorealı max factoru bıle begenmezken sımdı onları bıle bulamaz oldum:çok üzgünüm: nedenmı sımdı yozgatın bı ılcesındeyım ve bu urunlerın hıcbırı yok:çok üzgünüm: netten alısverıs yapmak ıstıorum ama hep kredı kartıyla yapılıo bende kredı kartımla yapmak ıstemıorum:çok üzgünüm: kapıda nakıt alabıcegım bı sıte bulamıorum:çok üzgünüm: dıger urunlerıde kullanamıorum ooofff napıcam ben kızlar baa yardım edın nolurrr:Saruboceq::Saruboceq:

maalesef ıstanbula gıtme sansımda yok ordan gonderecek bırı de yok:çok üzgünüm: ızın bıldıgınız kapıda nakıt odemelı b:çok üzgünüm:ı alısverıs sıtesı varmı:çok üzgünüm:

istanbula alışan biri için bu hakikaten bir ' dert ' niteliği taşır sanırım:)
aslında kredi kartı ile alışveriş yapılan oldukça güvenli siteler var bence..
iyi araştırdınız mı?
ben istanbulda yaşamama rağmen bazen zamanımın kısıtlı olmasından dolayı,bazen de başkaca nedenlerle böyle alışveriş yapıyorum,bir sıkıntı yaşamadım.

ewet canım benı cok ıyı anlıosun:çok üzgünüm: ben makyaj yapmaya basladıgımdan berı tekın acar urunlerı kullanıorum ve cıldım ona alıstı:çok üzgünüm: hadı ruj falan nese ama fondoten ve cılt bakım urunlerının olmaması benı zor duruma sokuo yuzum hep sıvılce oldu :çok üzgünüm:

tam bilmiyorum ama ankara yakin sanirim yozgata
atla git ankara ya depola ürünlerini dön geri :)

Strawberrynetten alışveriş yapabilirsin,kapıya kadar gelir,hemde ücretsiz kargo,ben yıllardır yapıyorum bi sorunla karşılaşmadım..:1closedeyes:

kesinlikle strawberrynet ben ist da oldugum halde ürünlerimi ordan getirtiyorum çünkü tr ye göre daha ucuz üstelik dünyanın bir ucundan kapıma kadar getirip beş kuruş almıyolar kargo için hiçbir problemlede karşılaşmadım 1 hafta içinde ürünlerimi teslim ettiler kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…