çok merak ediyorum...

kardelenk

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2007
424
20
merhaba...
hamileyim ve 5+2 haftalık görünüyor hesapladığımda.
yarın dr.a gideceğim ve ultrasonda bebeğimi görürmüyüm çok merak ediyorum..
daha önce 2 kere düşük yaptım ve aynı şeyi yaşamaktan çok korkuyorum:KK43:

canım benim umarım aynı şeyle karşılaşmazsın .Ben 5 haftalıktım öğrendiğimde hemen kan testi yaptırdım.2-3 saat sonra sonuçları aldık ve hemen ultrasona girdim.Kesesini görmüştük.Allah tamamına erdirsin.Kötü düşünme kötü olmasın her zaman iyi düşün !

saol ebrunver..Allah sana bebişin kucağına almayı nasip etsin sağlıcakla:)
peki 5 haftalıkken kan testin kaç çıkmıştı?

canım bebeği değil de keseyi göebilirsin ancak
hayırlı olsun bu arada mesela beniim kan testi 3000 e
yakın çıkmıştı

Ebrunver, tebrik ederim canim..inşallah bu sefer sağlıkla bebeğini kucağına alırsın..
Bebişin ultrason görüntüsü için acele etme, benim de erken dönemde sadece kesem görülmüştü doktor göremeyince 1 hafta sonra tekrar çağırıyor zaten, içini rahat tut..Yumurtlama günü bile kese görünümünü etkiliyormuş, herkesinki farklı..

Ebrunver, tebrik ederim canim..inşallah bu sefer sağlıkla bebeğini kucağına alırsın..
Bebişin ultrason görüntüsü için acele etme, benim de erken dönemde sadece kesem görülmüştü doktor göremeyince 1 hafta sonra tekrar çağırıyor zaten, içini rahat tut..Yumurtlama günü bile kese görünümünü etkiliyormuş, herkesinki farklı..

Zuhal'cim bitanem kardelenk in sorusu var bununla ilgili.Yinede iyi dileklerin için sağol canım benimm . öptüm :1hug:

çok teşekkürler cevaplarınız için...
ben bugün dr.a gittim 4+4 çıktı ultrasonda ve ufacıktı kesemiz daha.
son adet tarihime göre 5+3 olması gerekiyordu.
herkesin bu tarihler uyumlu muydu acaba, yoksa mutlaka böyle bir fark oluyo mu?
çok canım sıkıldı...

evet önce keseyi görürsün..
ben ilk kalp atisini 6 haftalikken duymustum..

Bu arada kardelenk,ultrason ve sat(son adet tarihi)
bazen degisik olabiliyor..benim ultrasona göre
bebisim 18+1 ama sat`a göre 17+3 :)
canini sIkIcak bi durum yok,rahat ol

Son düzenleme:
saol cilek, daha önce 2 düşük yaptığım için gerildim.
onlarda da 2 hafta falan gerideydi baştan:KK43:
Allah tamamına erdirsin, senin de bebişin sağlıkla gelsin canım inşallah:)

ben 5+1 haftalık hamileyim. 1 yada 2 hafta sonra gitmeyi düşünüyorum doktoruma. herşey daha net görünür.

ben beş haftalıkken gittiğimde sadece keseyi görebildik oda vajinal ultrosonda sonra 7 haftalıkken gittim ve hem bebeği gördük hem kalp atışını duyduk zaten 6.5 haftadan itibaren kalp atışını duyabiliyosun

X