çok merak ediyorum hamile olabilirmiyiiiiim??

melegiim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2010
77
0
Arkadaşlar bu ay korunmasız ılıskıye gırdık.. sat 14 temmuz normalde 17 temmuz gıbı yanı bır ıkı sonra adet olmam gerekırken dün kanlı akıntı ve kanlı su gibi az miktarda açık renkte birsey geldı ve devamı olmadı..ardından kahverengı akıntı geldı az mıktarlarda..10 gundur gögüslerımde acıma var.dun karnımda çok çok hafif ağrılar varken bugun ara ara yoklayan bel ve karın ağrısı oluyor ama hemen gecıyor yanı kısa surelı olup gecıyor ve ara arada karnın alt bölgesinde batmalar oluyor.sizce hamile olabilirmiyim??ne zaman test yapmalıyım arkadaslar...yardımcı olursanız cok sevınırım..

ınsallah hamılesındır canım benımde 9 unda olmam gerekırken sımdılık hıc bırsey yok ınsallahda olmazzz

ben hamılelık testı yaptım arkadaslar ve ıkıncı cızgı silik çıktı..ardından kanamam oldu adet gibi sanki ama testin hemen ardından kan geldi yani..anlamıs degılım durumu ( üstüne gorme durumundan falan bahsediyorlar oyle bırsey olabılırmı acaba ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…