cok kötüyüm yardım edin

sevimsizim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2009
85
1
arkadaslar iki aydır özel hastaneye gidiyorum ve cok memnunum bir problem yok bebiş istiyorum bu seferde devlete gittim düzensiz adet için birde demesin mi iki yumurtalıklarındada kis varmış ultrasonda baktı dogru mu sizce ama diger doktor bu zamana kadar bilemezmi oda ultrasonda bakıyo o kkadar moralım cok boozuk ne isterken neler oluyor allahım umutlarım tükenmesin

:a015:

canım korma bişiy olmaz..bendede kist vardı hemde bayağı sarmış.kapalı ameliyat oldum hemen hamilekaldım...kist tedavisi artık kolay Allah başka dert vermesin..başka doktora daha görün bence...

başka doktora da gidin belki doktor yanılmıştır hem özele gidiyormuşsun daha önce eminim fark ederlerdi

arkadaslar iki aydır özel hastaneye gidiyorum ve cok memnunum bir problem yok bebiş istiyorum bu seferde devlete gittim düzensiz adet için birde demesin mi iki yumurtalıklarındada kis varmış ultrasonda baktı dogru mu sizce ama diger doktor bu zamana kadar bilemezmi oda ultrasonda bakıyo o kkadar moralım cok boozuk ne isterken neler oluyor allahım umutlarım tükenmesin

:a015:
dur hemen telaşlanma, folikül kistidir, yani her kadın zaman zaman yaşar ve genellikle adetle atılır, yani yumurtan çatlamayıp büyümüş olabilir...
ne kisti olduğunu söylemedi mi?

hemen evhamlanma evlenmeden önce bendede vardı 8ay boyunca ilaç kullandım ve kistler bitti şimdi 1 senelik evliyim ve 4,5aylıkta hamileyim telaşlanma hemen artık herşeyin bi tedavisi var. allahyardımcın olsun.

he bende de doktor hsg sonucunda kistik bir yapı var demişti ne olduğunu anlamamıştım ama hamile kalmamı engellemedi hemen hemen bütün kadınlarda varmış çoğu fark etmiyormuş bile ağrılı adet dönemleri belirtisiymiş. bana dr ağrın olmuyor mu dedi ben de yooo dedim bayağı şaşırmıştı. boşverr önemli değildir.

kistlerin için ibrahim saraçoğlunun soğan kürünü uygulamanı tavsiye ederim.Mucizeler yaratıyor...kullanan herkes cok memnun kalmış..

X