çok kötü grip oldum

ayseakgul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2008
246
3
arkadaşlar grip oldum çok kötüyüm.20 haftalık hamileyim bebeğime bişey olur diye çok korkuyorum.dr um daha önce hastalandığimda ilaç vermemişti ama bu kadar kötü değildim.burnum tıkalı zor nefes alıyorum ve geceleri uyuyamıyorum.ne yapıcam şimdi......

cnm bende 9 haftalıkkken grip olmuştum boğazlarım çok şişmişti 10 gün çektim burun tıkanlıklığına bişey yapamazsın ve geniz akıntısı olmadığı için 10 gün baş ağrısı çektim hep başımı vick le ovup bir bezle sıktırdım ağrısı azaltıyordu vede aynı senin gibi uyumadım hiç ne gece ne gündüz başımın ağrısından doktorumda ilaç asla içemezsin dedi öylece çektim ben...
doktor bana bebeğe hiç bir zararı yok dedi bol bol c vitamini al portakal vb.gibi o biraz gribe ii geliyor ama ateşin varmı ateşini sık sık ölç 38 den yukarı çıkarsa gel demişti doktor bana yüksek ateş çok önemliymiş aklında bulunsun cnm geçmiş olsun....

ben de geçenlerde grip oldum. doktor ağrıkesici verdi yalnızca. ballı süt ve ıhlamur iç dedi. ilaç veremedi.

geçmiş olsun cnm
burnun tıkalıymış
biraz tuzlu su yap
enjektöre çek ve burnuna arada damlat inan çok iyi geliyor
açıyor burnunu
banada dr.um önermişti
bol bol meyve ye başka yapacak bişey yok cnm ya
ateşlenirsen mutlaka dr.a git

ben 5 haftalık hamileyken faranjit oldum. doktorum bana çok hafif bir antibiyotik ve ağrı kesici verdi. mikrobun ve ateşin bebeğe çok zararı olduğunu söyledi, kolay atlattığımı söyleyemem ama hamilelerin de kullanabileceği antibiyotikler var diye biliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…