çok korkuyorum lütfen yardım edin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zeyno00

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2013
183
39
merhaba arkadaşlar bthcg değerlerim ptesi:214 salı:286 perşembe 526 ancak iki gündür kahverengi lekelenmelerim var ve p.tesiden beri kasıklarımda özellikle sağ kasığımda ağrı var acaba dış gebelik olabilir mi yardımcı olurmusunuz?

Merhaba canm Korkma belkı yerlesme kanaması olabılır.
Ama sen yınede bı doktora gorun
düşük tehlikesi oalbılıyor oyle kanamalar
hayırlı olsun bebişin

Merhaba canm Korkma belkı yerlesme kanaması olabılır.
Ama sen yınede bı doktora gorun
düşük tehlikesi oalbılıyor oyle kanamalar
hayırlı olsun bebişin

teşekkür ederim canım progestan kullanıyorum zaten ama biz şimdiye kadar hep tüp denedik olmadı böyle olunca inanamıyorum bi türlü

teşekkür ederim canım progestan kullanıyorum zaten ama biz şimdiye kadar hep tüp denedik olmadı böyle olunca inanamıyorum bi türlü

Hayırlı olsun cnm bol bol dınlen. Ve doktorunla bı gorus bızede haber ver oldumu

5 hafta 5 günlük gebeyim doktor rahimde perde var düşüğe hazırlıklı ol dedi pazartesi bebeğinin kalp atisini suyamamistk bugun kanamam geldi hemen doktora gittim 200luk pregestan ve 5 tanede igne verdi istorahat dedii çok korkuyorum dr tüp bebek demisken bize mucize gibi geldi boze 3,5 yılın sonrasında...

Merhaba arkadaslar bana yardımcı olurmusunuz ? Adetım ocak ayının 28 oldum şubat ayının 15 de cok az bı kanama geldı bır sefer sonra ıkıgundurde kahverengı lekeler gelıyor ama peceteye azıcık gelıyor daha adetıme bı 8 gun var sızce ne olabılır?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…