çok komiiikkk:))))

nesli58

yerle yeksan...
Kayıtlı Üye
31 Mart 2010
290
5
kızlar ben de pek çok evli bayan gibi aylardır hamile kalmak istiyorum ve önüme gelen değiikliği hamilelik belirtisi sayıyorum ama sonuç hüsran oluyor...dün çoooookkkk komik bişey dinledim ve sizle paylaşmak istedim....benim akrabalarımdan biri yıllar yılllar önce aynen benim gibi hamilelik belirtileri yaşamış...midesi bulanmış...aşermiş...karnı şişmiş falan...kesin hamileymiş(!)...5 ay boyunca bu böyle sürmüş...hamile elbiseleri giymeye falan başlamış,adet de görmemiş bu arada tabi...taaaa ki ultrasyon için doktora gidene kadar...neyse, bizimki gitmiş doktora 5 aylık hamileyim muayene olmak istiyorum diye, doktor bakmış bakmış bebek yokkk....demiş hamfendi sizinki tamamen psikolojik...doktor böyle der demez kocaman karnı birdenbire fısssss inivermiş... odadan çıktığında doktora birlikte gittiği kişi düşük yaptı sanmış...meğer bebek yerine hava varmış... :90: :90: öncesinde çocukları olduğu için o da çok gülmüş...

evet böyle bişi var bende bi belgesel izlemiştim
eski ingiltere kraliçelerinden biride hamile kaldığını sanmış 9 ay boyunca aşermiş karnı şişmiş
midesi bulanmış hatta bebeğin erkek olcağına falan inandırmışlar kendini
9. ay olunca başlamışlar beklemeye 9 ay 25 günlük olmuş kraliçede hala tık yok
başka bi ülkeden büyücü getirmişler ne oluyor bu kadına çocuk hala doğmadı diye büyücü bakmış bakmış bu kadın hamile falan değil psikolojik demiş......

bende yakında düşüne düşüne psikopata bağlayacam valla

:)) bunun pskolojiği çok ilginç...kadın olmak çok zor...her tarafımızdan stres fışkırıyor...

çok buyük bir hayal kırıklığı olmuştur o kadın için ALLAHım heryeri çoçukla doldursun inşallah bebişsiz insan kalmasınnnn amann

Buna yalancı gebelik diyorlar canım. Netten araştırırsan bir çok bilgi bulabilirsin. Özellikle çok çocuk isteyen kadınlarda olabiliyor. Hamile kaldığına inanan bir insanın gerçekten hamile gibi karnının şişmesi, reglinin kesilmesi gerçekten ilginç ama bazen olabilen bir şey.

Allah korusun...Rabbim çok bekletmesin...ben eşimle nerdeyse 2 ayda bir görüşüyorum,yine de belirtiler varmış gibi oluyo...acaba diyorum aylardır hamileyim de yine de adet mi oluyorum...psikolojim hiç iyiye gitmiyo...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…