Çok kilo almışsın

Yine bir kadın terörü!
O rahim 2 yılda ancak toparlanıyor. 4 ay daha lohusa gibisin çok erken. Sadece naçizane tavsiyem üzerine kilo koyma onları vermesi zor oluyor. Annene söyle kibarca uyarsın. Sen bebeğinin tadını çıkar. 5 kilo içinde karın yağı aldırılmaz.
Ben karnımdaki çatlak için aldırmayı araştırdım. En zor estetik ameliyatı olduğunu yaptıranların pişmanlıklarını okudukça hemen vazgeçtim

Ay cevabı da daha önce verdim anlamadı
Kocam kazanıyor ben yiyorum ohh sefam olsun dedim anlamadı
Euro ile kazanıyorum ben yemeyeyim de kim yesin dedim anlamadı.
Ne diyeyim daha?
Kendi kilonu benim kadar takip etmiyorsun, ben böyle seviyorum boşver sen beni deyin

Badem ceviz tahinle kilo aldım diyen sizsiniz bende bunun arkasına sığınma yiyipte kilo almışsın demişim zaten. Neye bozuldun anlamadım. Sende onaylamissin işte yiyipte aldım diye kötü bişey demedim bence. Ama zaten 5kilo fazlam var diyorsun istesen bir ayda bilemedin bir buçuk ayda verebilirsin

Öncelikle Allah sağlıkla büyütmenizi nasip etsin bebeğinizi.
Bu kadar kafaya takacak karnınızı aldıracak kadar çok mu kilo aldınız
İnsanların ne dediğine bakmayın kendinizi nasıl iyi hissediyorsanız öyle verin kilo
Çok zayıf olunca hasta mısın derler
Makyajsız olunca da hasta mısın rengin solgun derler
Kilo alınca çok şişmişsin derler
Herkes herşeyi der açıkçası
Önemli olan sizin sağlığınız ve kendinizi mutlu hissetmeniz

Badem ceviz tahin foşur foşur süt yapmasa da sütün kalitesini çok arttırıyor
Yağlı tohumlardan yemek bebeğe de emziren anneye de faydalı.
Elbette herşeyin fazlası zarar, ona lafım yok

Daha beteri var otobüste oğlum annenin yanına oturuyum demiş bir kadın kaynıma ama yanındaki eltim di

Bir daha söylerse,; ay evet daha önce de söylemiştin bir kaç kez ,biliyorum ben de zaten,neden bu kadar ilgini çektiğini hic anlayamıyorum deyin gülümseyerek ama :) Bir daha asla demeyeceksin emin olun.

Annenizi artık o saatlerde aramayın söyleyin rahatsız olduğunuzu oda dikkat etsin. Rahatsız oluyorsunuz bu durumdan neden tepki vermiyorsunuz. İstediğiniz kiloyu alırsınız kime ne?
Kendi sağlığınız için düşünebilirsiniz ama şu an değil o bebek için süt lazım şu durumda düşünmeyin daha sonra doğum kiloları verilir illaki

En iyi savunma saldiridir. Bundan sonra siz de o ağzını açamadan aaa ne cok kilo almissin diyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…