Çok kilo aldım yine ...

Baharyagmuru35

Guru
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2011
14.264
14.661
Yardıma ihtiyacım var .
hep zayiflayip zayiflayip kilo alıyorum .
Cikolataya bayildigim icin surekli yiyip yemeden duramadigim için yinr böyle ayı gibi oldum .
diyet yapmaya çok zor karar veriyorum ama karar verincede çok iyi devam ettiriyorum .
uzun boyumu avantaja bir türlü ceviremiyorum . Zayıf olmk istiyorum . Bir sürü güzel şey var ama bana hiç yakismiyor karın yan yaglarim çok var yanlar cikiyor bnden kilolu birine bile tsort ya da kazak daha çok yakışıyor benim yanlarim olduğu için ve kilo alincada firladigi için cok çirkin gorunuyor giydiklerim .
Yürüyüş çok ise yarıyor bi ara yapıyordum ama smdi havalarda çok sogudu yürüyüş alanina gideceğim yol çok yokuş haftann 3 günü oglen 3 e kdr kursum var . 79 kilo olmuştum ayagim 1 haftadr alcidaydi 2 kilo daha alınca üstüne 81 olmuşum . Bu şok ile bugün diyete başladım . Tarçın çok işe yariyormus tatlı isteğini bastirmkda ama nefret ediyorum tarcindan . Yinede burnumu tikayip tarcinli süt ictim . Tatlı isteğim cok fazla ve cok sinirleniyorum . Cok zorlaniyorum diyetin ilk gununde zaten hiç cnm diyet ypmk istemiyo ama mecburum buna .
zayf olsam daha gzl giyinirdim kafama gore her istedgimi alirdm ama smdi birsey bgeniyorum bu bana yakışmaz diye denemiyorum bile oysa zayf olsam öyle güzel kiyafetler varki . Boyum da 175 bu arada ..
Çok moralim bozuk çok .

X