çok kararsızım :(

doublewitch

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2009
25
0
Kızlar hepinize merhaba... Bende uzun zamandır estetik ameliyat düşünen ( taa ergenliğimden beri) biriyim. Çok problemli bir burnum yok aslında, sadece yüzüme göre biraz büyük birde ucu çok top gibi. Hani ameliyattan sonra şişiyo ya burunları insanların işte benim burnumun normal hali öyle, hep şiş gibi. Birde gülünce dahada çok yayılıyo ve yüzümün yarısı burundan oluşuyomus gibi duruyo, zaten yüzüm yuvarlak,çıkık yanaklarım falan var bide burnum böle şiş gibi durunca suratım kocaman oluyo, kendimde ufacık tefecik bişeyim düşünün yani tezatı :KK70: şimdilerde bi cesaret geldi sömestır tatilinde ameliyat olmayı düşünüyorum yalnız dr seçiminde kafam çok karıştı. tecrübeli arkadaşlar yardım ederse çok sevinirim.
Öncelikle, aklımdaki isimler, emre ilhan, veli aslan ve birde eskişehirde acıbadem hastanesi cerrahı yavuz arıcı. Yavuz arıcı hakkında bilgisi olan varmı?

birde emra ilhan mı yoksa veli aslan mı tarz olarak önden daha ince, ve daha küçük burunlar yapıyor?

ben de uzun zamandır Emre İlhan'ın yaptığı burunları araştıyorum ve cok beğeniyorm .. ben de senin gibi kararsızdım ama aklımdaki diğer isim yakup avşardı.. bugun emre beyle görüşmeye gittim ve aklımda hiçbir soru işareti klmadı.. yakup beyle görüşmicem bile..

benimde önceliğim emre ilhandan yana. fiyat hakkında görüştünüzmü? en son 4.500 civarıydı bi değişiklik varmı fiyatlarında?

önce burun sonra o burunla zengin bi koca al sana ev araba haha :KK66: şaka bi yana gerçektn çok para istiyolar..:)

:KK76: süper fikirmiş çok sevdim :KK70: evet ya gerçekten işinin hakkını veriyor ona lafım yok ama işte nekdar iyide olsa insan bukadar parayı ha diyince veremiyo :KK50:

X