çok kararsizim:(

neshe1976

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2008
168
2
Merhaba arkadaşlar bi konuda fikirlerinizi almak istiyorum.cumartesi sezeryanla ameliyat olacağım bi özel hastanede .Fakat drum dışardan olduğu için emekli sandığı avantajlarından faydalanamıyorum.dün de druma gittik.kendisi 3000 ytl istiyor hastanede 1500 ytl istiyor.ben dr 2000 alır die düşünüyorum ama pek pazarlığga yanascak gibi de durmuyır.o parayı versem biliyorum içim içimi yiycek ama bi yandan da minnet duyuyorum.çünkü tüp bebek yoluyla hamile kaldım.başından beri hep ona muayene dum.her ay da oldukça yüklü muayene ücreti verdim.şimdiye kadar aklın nerdeydi diyeenler olcaktır eminim ama o drla başlayınca devam ettik ister istemez bu zamana kadar.da.o da durumuuzu biliyor aslında ma hiç indirim falan da yapmadı.bile bile de kazıklanmak istemiyorum.çok geç ama kafam da cok karıştı.ameliyat olcam hasatenin dru yaparsa 2500 e maloluyor hepsi.sizce ne yapmalıyım?değerli düşünceleriniz için teşekkürler.doğum yapmış olnalara bebekleriyle mutlu bir yaşam,yapmamaış olanlara da hayırlı doğumlar diliyorum.sevgiler

canım çok karışık bir durum ama sonuçta biz senin ne durumda olduğunu bilemeyiz ki
şimdi ne desek boş bence buna eşinle karar vermeniz daha mantıklı

doğum yapacağın hastanenin doktoru iyi bir doktorsa,daha önce konuştuysan bence olabilir neden olmasın gerçekten zor durumdaysan..sonuçta sezeryanın değişik bi yapılış şekli yok.hepsi aynı..yine de senin içinin rahat etmesi önemli..

bence verme derım evet cok kıymetlı bı bebek tedavı ıle oldıgı için o parayla bebegının eksıklerını alırsın tabı sen bılırsın yıne de maddı gucunuz varsa olabılırsın tabı senı çok ıı anlıyorum cunku bende aşılama ıle hamıle kaldım cunku bayagı bu yollda ezıldık hayırlı dogumlar dılıyorum neden okadar para istıyorlar anlamadım sonuçta aynı sey yanı

neshe demek o gün çok yaklaştı canım.beni tüp bebek bölümünden hatrlamışsındır.
ben de fikrimi yazmadan edemicem.bence de o dr a ne kadar minnet duysan da sezeryan aynı sezeryan.iyi bir hastanede olduktan sonra hiç bişiy olmaz.dr a yeterince para ödemişsin zaten, minnettarlığını da göstermişsin.dr a açık açık söyle ben başka bir yerde doğum yapıcam maddi olarak sıkıntımız var de.o parayı bebeğin için kullan.
bu parayı saklasan bir deneme parası daha eder.ilerde kardeş ister bebiş değil mi ama????????

Açıkcası ben vermezdim o kadar parayı. Doktorunu sevebilirsin ama diğerlerinden pek de farklı olmadığını unutma. Zaten gebelik boyu tonlarca masraf olmuş. Bebeğin rıskını yedirme çok özel bir durum olmadığı sürece derim ben.

canım o ne ya tüp bebek parası gibi.emekli sandığına boşunamı para yatırıyorsunuz.
bence iyi bir doktor araştırıp ameliyatını ona ol derim.tabi yinede siz bilirsiniz herşeyin hayırlısı.
bebeğine sağlıcakla kavuşursun inşallah gerisi boş

kesınlıkla arkadasım neshe asla mınnet etmem onlar para koparmaya bakyolar senı korktur rıske atma bence falan dıye doktor doktordur yazık gunah bence ya aaynı sezeryan aynı aletler aynı hersey bıtek doktorun farklı hıc okadr para verme gunahtr bebegın ıcın bıseyler yaparsın gunah yanı ne gerek var bence bebegınle ılgılı bı sorun yoksa hersey yolundaysa bosver hastaneneın doktoruyla anlas ol ınsanlar nası dogumyapyolar sıgortalarda onalrı dusun

benim fikrim eğerki maddi gücünüz iyi ise doğumdan sonra verdiğiniz para sizi zora sokmıcaksa aynı drla devam edin derim ama çok para istemiş hayretyaa hastanenein drunu acil olarak araştır eğer memnun kalan varsa git konus drla sonuçta her dr hastasının en güzel şekilde doğum yapmasını sağlamak için uğrasır buda benim fikrim

mrb canım..
o işini yapmış sende paranı ödemişsin.
minnetkarlık duylucak birşey gormuyorum ben.senın ıcın uygun olan sartı secmen gerekır.
ben olsam bukadar uçuk rakamlar odemezdım doğum ıcın.doğum heryerde doğum...

ooooo nasıl şey bu ya doktora ayrı para hastahaneye ayrı para resmen insanı sömürüyorlar sonuçta operasyon belli sezeryan ve bunu her yerde aynı şiekilde yapıyorlar,bu fiyat farkı neee böyle yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…