Çok kararsızım yardım edin lütfen

Nisa Kara

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2024
62
1
25
Arkadaşlar 1,71 boy 45 kilogramdayım sizlere sorum şu ki 350CC 375CC arasında asla karar veremedim.Aylardan beri kafam karıştı, kimisi kilomdan kaynaklı çok zayıf gözüktüğümü 375 taşıyamayacağımı söylüyor ben de onu istesem dahi çekiniyorum.İddialı bir şey istiyorum ama şuh bir imaj da oluşsun istemiyorum.Bana fikirlerinizi iletin özellikle konu ile ilgili deneyimli kişiler 💞

Açıkçası bir bilgim yok, 375 cc takıldığı zaman sütyen bedeniniz ne olacak ona göre prova yapabilirsiniz. Mesela 80 mi 85 mi? 90 olanlar da küçültmek istiyor.

Doktorum aradaki 25 cc nin parmağın ucu kadar belki de daha küçük bir fark olduğunu bizlerin pek fark edemeyeceğini söylemişti. Siz doktorunuzu dinleyin kenarlardan taşma yapıyorsa belli olacaksa silikonun hatları sonra pişman olmayın
Arkadaşlar 1,71 boy 45 kilogramdayım sizlere sorum şu ki 350CC 375CC arasında asla karar veremedim.Aylardan beri kafam karıştı, kimisi kilomdan kaynaklı çok zayıf gözüktüğümü 375 taşıyamayacağımı söylüyor ben de onu istesem dahi çekiniyorum.İddialı bir şey istiyorum ama şuh bir imaj da oluşsun istemiyorum.Bana fikirlerinizi iletin özellikle konu ile ilgili deneyimli kişiler 💞

bence çok bir farkı olmaz. 400 cc yaptıran bir arkadaşım bana kesinlikle büyük yaptırma, çıplakken evet çok güzel ama kiyafetle daha büyük gözüküyor demişti. Ama tabi sizin elde etmek istediğinizede bağlı.

bence çok bir farkı olmaz. 400 cc yaptıran bir arkadaşım bana kesinlikle büyük yaptırma, çıplakken evet çok güzel ama kiyafetle daha büyük gözüküyor demişti. Ama tabi sizin elde etmek istediğinizede bağlı.
Bana 400 cc konuldu. 171 boyum kilom da 53 dar bir şey giydiğimde çok büyük duruyor arkadaşınız çok haklı

Olsun eskisinden çok daha güzellerdir ☺️
Hangi doktora yaptırdınız, sürüveninizi paylaşabilirseniz çok sevinirim.
Bende dikleştime +protez yaptırmak istiyorum. Kafamda deli deli sorular, bi dr bulamadım.

X