Saç Bakım Ürünleri Çok kararsız (çaresiz) kaldım kızlar ya bi bakarmısınız ?(GlissRepair&johnfrieda)

zeynepmerveg

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2010
87
0
Selamlar :) Diğer başlıklar altın da da konular açmıştım saç uçlarım sürekli boyadan cansız mat yıpranmış oldu arkadaşlar ((((((((((((( diğer arkadasların söyledikleri maske ve yağları kullanıcam ek olarak sampuanımı ve kremımı değiştircem okudugum yorumlardan Gliss Ultimate Repair serisini beğendim ayrıca john frieda mıraculous recovery yogun bakım maskesını mı kullanıyım onada harıka seyler yazmıslar napiyim kızlar bu gece kara vermem lazım bı sey dıyın.:26:

canım valla sen bilirsin ama john frieda yı tavsiye üzerine alıp kullandım ben hiç memnun kalmadım saçlarım çok yıpranmıştı uçları senin dediğin gibi özellikle çok yıpranmıştı aldım bikaç kez kullandım daha da sertleşti hiç sevmedim olduğu gibi duruyor attım köşeye glissi sorarsan ben gliss derim kesinlikle işine yarayacak bi ürün

tatlım sımdı okuyorum yorumlarınızı yaa gttım ben john frieda yı aldım almaz olaydım 26 mılyon para verdm ona parası diğilde cok umutlanmıstım ama ıkıncı kullanısım kece gıbı yaptı semsert zaten oleydı ıkıye katladı sağolsun

bende bunlara benzer bi çok ürün kullandım ama hepsinin sonucu hüsran bence hiç birine para verme badem yağı kullan duştan snra sadece uçlarına sür ve ölece kalsın saçında (saçında kalmasının bi zararı olmuyo). ben çok memnun kaldım tavsiye ederim aldığımız ürünler sonuçta yine kimyasal hiç bi faydası olmuyo herşeyi denemiş biri olarak söylüyorum :)

Son düzenleme:
Haklısın canım su an sampuan ve sac kremım glıss e ek olarak badem yagını ddgın gbı kullanıyorum ancak bazen (cok surunce heralde) ıslak gıbı kalıyo sacımda emmiyo yani o braz rahsz edıyo okadr ama ıyym sımdılık :) hepınıze tesekkur ederım arkadaslar :):79:

ben bi de başka ürünlerini de almıştım saçlarım sarı olduğu için Gold Rush diye bi ürününü sattılar bana orda güya altın ışıltıları katacak yumuşatacaktı saçıma ama ne ışıltısı ya iğrenç tüm ışıltılar elimde kalıyordu ve semsert kalıp gibi oluyordu ve hiç sevmem öyle sert jöleli spreyli saçı adeta öyle yapıyor tiksindim resmen. bundan sonra John fRİEDA BENİM İÇİN ÖLMÜŞTÜR

Ben de bir süre John Frieda nın Go blonder serisini kullandım, saçlarımın rengini güneşte açılmışcasına açıyordu. Ama bir süre kullanımdan sonra saç derim çok kurudu, kızarıklıklar oldu, kaşıntı ve dökülme başladı. ben de kullanmayı bıraktım, iyiki de bırakmışım, geçen youtube de bu ürünle ilgili yorum yapmış bir bayanın videosuna rastladım ve bu ürünün içerisinde bleach denilen güçlü bir kimyasal açıcı olduğunu ve bunun kendi cildinde de tahrişe ve saç dökülmesine neden olduğunu anlatmış. Bir de John Frieda yı profesyonel ürün diye alıyordum, John Frieda dan memnun kalmayan çok kişi duydum, ben de bir daha hiçbir ürününü almam, tavsiye de etmem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…