çok heyecanlıyım..

rn4

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2009
640
42
merhaba kızlar;
adetim 2 gün geçti iş çıkışı gebelik testi yaptıracağım çok heyecanlıyım....:)
Kist için 2 ay soğan kürü yapmıştım inşallah faydası olmuştur.
Yoksa aşılamaya başlayacağız:KK43:

bende soğan kürünü uyguluyorum pko luyum :KK43:( ilk kür bugün bitti. bebek var mı cnm test yaptınmı?

bende soğan kürünü uyguluyorum pko luyum :KK43:( ilk kür bugün bitti. bebek var mı cnm test yaptınmı?

maalesef yok:KK43: cumartesi sabah hüsrana uğradım.
ben 2 kür yaptım. bu ay 3. kürü yapıcam.
çarşamba günüde kistleri kontrole gidicem.bakalım ne kadar faydası olmuş:))
sanada çok geçmiş olsun canım umarım çok iyi sonuçlar alırsın soğan kürü ile.

maalesef yok:KK43: cumartesi sabah hüsrana uğradım.
ben 2 kür yaptım. bu ay 3. kürü yapıcam.
çarşamba günüde kistleri kontrole gidicem.bakalım ne kadar faydası olmuş:))
sanada çok geçmiş olsun canım umarım çok iyi sonuçlar alırsın soğan kürü ile.

ne zaman yapmalıyız bu kürü? benim ilk kür 17 şubatta bitti. kürle beraber akıntım oldu ve bitti regl sandım değilmiş. ben ne zaman regl olacağımı bilmiyorum ne kadar ara vermeliyim sence 2. küre başlamak için?

ne zaman yapmalıyız bu kürü? benim ilk kür 17 şubatta bitti. kürle beraber akıntım oldu ve bitti regl sandım değilmiş. ben ne zaman regl olacağımı bilmiyorum ne kadar ara vermeliyim sence 2. küre başlamak için?

adet bitiminden 7 gün sonra başlamak daha faydalıymış.2. kürde 7 gün içip bıraktım. şimdi uygulayacağım 3. kürde de adet bitiminden 7 gün sonra başlayıp 7 gün içicem. sende öyle uygulayabilirsin canım.

bende pko luyum buayda adet oldum hamile kalamadm.soğan kürü nasıl yaplyor arkadaşlarr

bende pko luyum buayda adet oldum hamile kalamadm.soğan kürü nasıl yaplyor arkadaşlarr

cnm benim bildiğim kadarıyla adetten 10 gün önce başlayıp 15 gün öle ve akşam yemeklerinden 10 dk önce taze olarak hazırlayıp içiyorsun. daha sonra da adete 10 gün kala yine başlayıp 15 gün yapıyorsun. 3-4 kez uyguluyorsun bu kürü. umarım yardımcı olmuşumdur cnm. :KK54:

adet bitiminden 7 gün sonra başlamak daha faydalıymış.2. kürde 7 gün içip bıraktım. şimdi uygulayacağım 3. kürde de adet bitiminden 7 gün sonra başlayıp 7 gün içicem. sende öyle uygulayabilirsin canım.

10 gün önce diye biliyorum ben cnm. birde yine 15 gün uygulanacak yanlış bilmiyorsam :KK54:

nasıl yapıldığını sölemeyi unutmuşum :KK1: 2 su bardağı suyu kaynatıyorsun 1 orta boy soğanı 4 e veya 6 ya bölüp kaynayan suyun içerisine atıyorsun ağzı kapalı olarak 5 dakika boyunca kaynatıyorsun, 5 dk sonra ocaktan alıp ılımaya bırakıyorsun ılıktan hafif sıcak olacak o şekilde öğle ve akşam yemeklerinden 10 dk önce içiyorsun. şifa olsun inşallah cnm. :nazar:

nasıl yapıldığını sölemeyi unutmuşum :KK1: 2 su bardağı suyu kaynatıyorsun 1 orta boy soğanı 4 e veya 6 ya bölüp kaynayan suyun içerisine atıyorsun ağzı kapalı olarak 5 dakika boyunca kaynatıyorsun, 5 dk sonra ocaktan alıp ılımaya bırakıyorsun ılıktan hafif sıcak olacak o şekilde öğle ve akşam yemeklerinden 10 dk önce içiyorsun. şifa olsun inşallah cnm. :nazar:

amin inşallah herkese şifa olur...
bende ekleme yapıyım;
kullanılacak su hazır içme suyu olması gerekiyor.
soğanlarda kahverengi kabuklu olanlardan olmalı.

en son 12 ocakta adet gördüm ve 43 gün arayla tekrar adet oldum 15 gün gecikti. tabi 28 günde olduğunu varsayarsak. soğan kürünü uyguladığım dönem içindede sürekli kanamalarım oldu. 2. küre bu adetim bittikten 7 gün sonra başlasam mı diyorum? diğer adete 10 gün kala yapsam 2 kür arasında çok uzun zaman geçmiş olmazmı kızlar? 15 gün gecikmeyi de düşününce??? ne yapmalıyım sizce??

en son 12 ocakta adet gördüm ve 43 gün arayla tekrar adet oldum 15 gün gecikti. tabi 28 günde olduğunu varsayarsak. soğan kürünü uyguladığım dönem içindede sürekli kanamalarım oldu. 2. küre bu adetim bittikten 7 gün sonra başlasam mı diyorum? diğer adete 10 gün kala yapsam 2 kür arasında çok uzun zaman geçmiş olmazmı kızlar? 15 gün gecikmeyi de düşününce??? ne yapmalıyım sizce??

bencede adetten 7 veya 10 gün sonra başla..

ibrahim saraçoğluna mail attım cevap verdi her adetten 10 gün sonra 4 ay yap demiş

çok iyi birinci ağızdan duydun canım..
soğan kürü bana bi fayda etmedi biliyo musun?kistim 5 cm oldu.
zeynep kamil hast. aşılama tedavisine başlıyoruz..

çok iyi birinci ağızdan duydun canım..
soğan kürü bana bi fayda etmedi biliyo musun?kistim 5 cm oldu.
zeynep kamil hast. aşılama tedavisine başlıyoruz..

canım hayırlısı neyse öyle olsun inşallah. inşallah en kısa zamanda hamileyiz diyebiliriz birbirimize. ben inanıyorum. sende hiç inancını kaybetme. bebişlerimiz gelecek :KK34:

canım hayırlısı neyse öyle olsun inşallah. inşallah en kısa zamanda hamileyiz diyebiliriz birbirimize. ben inanıyorum. sende hiç inancını kaybetme. bebişlerimiz gelecek :KK34:

bende inanıyorum tabiki Kendimi O'na teslim ettim. O ol derse olacak.
Zaten benim önceliğim sağlığım. Ben bebek için başladım aşılamaya.Kist için tedavi amaçlı gebe kalmam gerekiyor.
Ama düşünsene hem bebeğim hem şifam olucak o benim:))

bende inanıyorum tabiki Kendimi O'na teslim ettim. O ol derse olacak.
Zaten benim önceliğim sağlığım. Ben bebek için başladım aşılamaya.Kist için tedavi amaçlı gebe kalmam gerekiyor.
Ama düşünsene hem bebeğim hem şifam olucak o benim:))

inş. hem sağlığına hemde bebeğine kavuşursun cnm. hayırlı haberlerini bekliyorum :))

X