çok heycanlıyım ama korkumda yok değil fikri olan varmı :)

mutluyuvasakinesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
23
2
34
selamun aleyküm hanımlar. ben geçen ay klomen kullanmıştım bebek için.sağ tarafımda kist büyümesi olduğu için doktor bu ay ara verdi progestan kullandım.geçen hafta perşembe günü bitti hap bugün biteli 10 gün oldu yani.
test yaptım ikinci çizgi silik çıktı bidaha yaptım yine çıktı ikinci çizgi.lütfen bişey söyleyin hapın etkisinden değildir o demi??
hani hamilelikte progesteron hormonu artıyomuş ya benim kullandığım hapın etkisi geçmiştir demi.
oysa bu ay hiç beklemiyodum yumurtlama günlerimi kaçırdığımı düşünüyodum.Allahımmm inşallah hamileyimdir.

aleyküm selam yuksek ıhtımalle hmılesındr cogu kısının sılık cıkıo 2 cızgısı o kısılerde hamıle hatta resım bıle koymuslardı inşallah hamılesındr cnm

Son düzenleme:

Inşallah hamilesindir canim. En güzeli kan tahlili ilk firsatta yaptır icin rahatlasin

ben az önce idrar testi yaptım. ilaç reçetesinde yumurtalık kisti hcg yi yükseltebilir diyor. bende de kist var progestan kullanıyorum.bende bişey çıkmDI. İNŞ SENDE ÇIKAR

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…