Çok hastayım ama eşim beni doktora götürmüyor 😪

umutlu1anne

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2022
95
16
36
Arkadaslar cumadan beri esim hastaydi. Sonra bana bulasti ve hamileyim. Cok kotuyum dayanacak gucum yok ama esim beni doktora goturmuyor. Kendi gitti ama beni goturmuyo dinlen gecer diyor. Ve bana o kadar kotu davraniyor ki hastaliktan agliyorum diye bosanalim bile dedi bugun. Gercekten ilk defa bu kadar kotu grip oldum ya kovid ya domuz gribi sanirim ve siddetli ates oksuruk agri var bebege bisey olacak diye korkuyorum sizce napmaliyim. Uzuntuden esimin yaptiklarindan dinlenemiyorum bile cok caresizim 😪

Kendiniz neden gitmiyorsunuz bi taksi çagırın binin gidin illa eşinizin sizi götürmesi gerekmiyo tekde gidebilirsiniz
Ben gidecem dedim ona da izin vermedi. Gerek yok yat gecer diyo. Kendi hastalaninca gitti ama ben ona hasta diye gul gibi baktim hamile halimle neler yaptim bi dedigjni iki etmedim. Ama o suan bana it gibi davraniyor. Genel anlamda zaten bencil narsist biri evlendigime cocuk yaptigima o kadar pismanim ki ama keskeler fayda etmiyor artik. Gidecek yerimde yok kimsem yok kalakaldim boyle 😪

Ben gidecem dedim ona da izin vermedi. Gerek yok yat gecer diyo. Kendi hastalaninca gitti ama ben ona hasta diye gul gibi baktim hamile halimle neler yaptim bi dedigjni iki etmedim. Ama o suan bana it gibi davraniyor. Genel anlamda zaten bencil narsist biri evlendigime cocuk yaptigima o kadar pismanim ki ama keskeler fayda etmiyor artik. Gidecek yerimde yok kimsem yok kalakaldim boyle 😪
Aileniz nerde? Anne baba kardeş akraba? Uzaktır şimdi muhtemelen

sizin can sağlıgınız ve bebeginiz mi önemli eşinizin izin verip vermemesimi böyle bir şey için izin almanıza gerek bile yok

Kendinde gidebilirsin şu hamile olunca sürekli herşeyi eşten beklemek garip geliyor bana git kendin bir taksi çağırıp göndermiyor demişsin adam işe gitmiyormu o gidince sende git. Madem bu kadar kötü bir adam neden çocuk yapıyorsun ?
En az sizde onun kadar kotusunuz. Bu yazdiklariniz cozum icermiyor daha da kalp kirici. Taksi bulunmuyor burda ve ayriyeten esim calismiyor.

O kocana soyle adam olsun. İt gibi davranmak nedir ya. Canım benim burda açılan bu tarz konulara hiç odaklanamiyorum çünkü adamı!! gerçekten dovmek istiyorum. Ve hep yaptığım yorum. Biran önce iş bul ya da iş bulacak konuma getir kendini ve kaç gir bu adamın yanından

En az sizde onun kadar kotusunuz. Bu yazdiklariniz cozum icermiyor daha da kalp kirici. Taksi bulunmuyor burda ve ayriyeten esim calismiyor.
Pardon neyim kötü ? 35yaşındasınız 4yaşında bir oğlunuz varmış eşiniz çalışmıyor üstüne hamilesiniz geçmiş olsun

Böyle bir adamı insan yerine bile koymam. İgrenc biri. Ambulans cagırın. İyilestiginizde bir an önce bu adamdan kurtulmaya bakın.

Arkadaslar cumadan beri esim hastaydi. Sonra bana bulasti ve hamileyim. Cok kotuyum dayanacak gucum yok ama esim beni doktora goturmuyor. Kendi gitti ama beni goturmuyo dinlen gecer diyor. Ve bana o kadar kotu davraniyor ki hastaliktan agliyorum diye bosanalim bile dedi bugun. Gercekten ilk defa bu kadar kotu grip oldum ya kovid ya domuz gribi sanirim ve siddetli ates oksuruk agri var bebege bisey olacak diye korkuyorum sizce napmaliyim. Uzuntuden esimin yaptiklarindan dinlenemiyorum bile cok caresizim 😪
Kendiniz gidemiyor musunuz?

X