Çok harika bir hediye aldı kocacığım bana!

miralife

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2008
3.464
21
Arkadaşlar yaşasın çok mutluyum ben ya hem bugün cumhuriyetimizin 85.yılını kutluyoruz hemde benim yeni koltuklarımı!:teytey:
bugün kocacım bana evlilik yıldönümü hediyesi ve cumhuriyet hediyesi de diyelim kırmızı köşem koltuk aldı çok gzüel ya çok ...hihoyyyt
gittim kapıdan içeri girdim ve gözüme ilk çarpan koltuğu kırmızı parlak kumaşları olan üzerinde 8 tane renkli odama ,perdelerime,halıma ve duvarıma uygun olan sekiz tane kırlanti olan çok hoş spor bir köşem takımı aldı kocişim bana sağols kocişim seni çok seviyorum hediyelerin en güzeli bir öpücük yeter di ama buda güzel canımbenim eşimmm herşeyimmm benimmm:asigim::1hug:

Güzel günlerde kullan canım.a.s.
Koltukların fotoğrafını çekte bizde görelim

güle güle iyi günlerde kllan canım

güle güle oturun inşalah. ay ne güzel sürpriz olmuş bu, keşke herkesin eşi böyle seninki gibi sürprizler yapsa. Allah bozmasın maşallah.

allah guzel gunlerde oturmayı nasip etsın darısı bizim basımıza=) resmini de koyarsan bızde merakımızı gideririz..

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim darısı ve inşallah daha iyisi sizlerin olsun canlarım umarım birgün kahve içip sohbette ederiz sizlerle bu güzel koltuklarımda inanın çok isterim bunu sizinle yapmayı ve ayrıca resmini çeksemde buraya yerleştirmeyi inanın öğrendiğimde ilk işim buraya siznle paylaşmak için koymak olacak hepinize çok teşekkür ederim daha iyileri inanın ki sizin olsun ellerinize yüreğinize sağlık...

güle güle eskit ama kırmızı rengi çabuk soluyor canım...

İyi günlerde kullan canım...Yıldönümünüz de kutlu olsun...Nice nice mutlu seneleri beraber kutlayın..

koltuk takımına kırmızı çok yakışıyor benimde var kırmızı koltuk takımı çok seviyorum.eskisin yine kırmızı almayı düşünüyorum.güle güle otur canım mutlu huzurlu sağlıklı günlerde eskit...

heriiiiiiiiiif duy duy millet karisina neler aliyo:mymeka:

bende bidahaki ay yazarim kocamin ne aldigini,kocacim ne olur beni rezil etme bu cadolozlara:Saruboceq

ayrica tebrik ederim canima.s.:

sizler harikasınıi de istediği eşyalarla dolu olsun inşallah canlarım bnmz ya zaten mutluydum şimdi daha da bir mutlu oldum hepinizin yüreği sevgi dolu evide sevdiği istediği eşyalarla dolu olsun .ALLAH hepinize benimkilerden daha iyisini nasip etsin inşallah!teşekkürler canlarımmmm

yıldonumunuz kutlu olsun a.s.
koltuklarınızı da gule gule kullanın saglıklı mutlu gunlerde

Allah herkesin gönlüne göre ve yaşamaya değer bir şekilde çok büyük mutluluklar nasip etsinnnn

X