çok güzel hareketler bunlar..tebrik ederim..

obezzto

Nirvana
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2008
11.731
26.235
çok zamandan beri süregelen stres ve mutsuzluğumu bir nebzede olsa üzerimden attırdığı için, beni gülümsetip (hatta kahkaha attırdığı) şu dünyadan uzaklaştırdığı için Yılmaz Erdoğan ve genç çıraklarının hazırladığı ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR adlı programı sizlere tavsiye eder , yapanlara ve emeği geçenlere teşekkür ederim..a.s

aynı şekilde katılıyorum müthişler bende tavsiye ederim programların kalitesi artıyor artık
ne mutlu

bende izledim ve çook begendim zaten işin içinde yılmaz erdoğan olursa böyle süper olur

Evet çok güzel.Uzun zamandır böyle programlar yoktu.Meğer gülmeye ne çok ihtiyacımız varmış...

aaaaaaaaaa evet yılmaz erdoğan dehası ve öğrencileri
özellikle u zayıf olan adını bilmiyorum cem yılmazla reklamlarda oynayan cok tatlı

Evet çok başarılılar bende çok severek izliyorum.

BKM mutfak canlı perfonmans yapıyor İstanbul'da olanların bilgisine.

kadro çok iyi, skeçleri yazıp oynuyorlar, gülmekten bayılıyoruz, program saatini zor bekler olduk..

ya nazar ettik galibaa..yılmaz erdoğanın ayağı kırılmış..acil şifalar dilerim..:nazar:

harika buluyorum performanslarını.çok başarılılar.ben sarp apak ın o kadroda olduğunuda yeni öğrendim..

kesinlikle harika bir program!ÖSS'den sonra izleyip tepki verdiğim ilk şeydi yerimseniben

cok gusell gercekten hem yazıp hem oynuyorlar.. tv dekı hersey bırbırıne benzemeye basladı artık malesfkı deıgısık hem guldurup hem eglendırıyor kutlarım valla basarılarından ve emeklerınde dolayı ve yılmaz erdoğanıda ornek bı tıyatrocu

kesinlikle katiliyorum!
bizi gunluk stresten uzaklastirdiklari icin cooookkkkk tesekkurler!

:-)

İlk bölüm bana vasat gibi geldi ama dediğiniz gibi kalite giderek artıyorsa izlemeye devam edilebilir..

X