Rüya Yorumları Cok garıptı...

Zeytin888

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2008
92
0
Kızlar uzun zamandır ruyamda gordugum bı yer var ama neresı bılmıyorum yesıllık bı alan yuruyus yapılabılıyo bı kısmında boyle cardak falan var oturulacak yerlr bı yolun knarında bı yer hafıf rampada ana caddeyı goruyorsun dolasırken ama guya askerı bolge yanı hrkes gıremıyor muş neyse bu kısım cok uzun oldu sanırım uzunz amandır bı sekılde ruyamda goruyorum ben burayı..dun gce yanımda bı bayan vardı kımdı bılmıyorum onla yuruyoruz orda bı kopk gldı ısaret parmagımı ısırdı sag elımın ısaret parmagıydı..ama kan akıp akmadıgını hatırlamıyorum..baktım az ılerde eczane var oraya gıdıp dıyorum kopk ısırdı falan n yapmalıyız bışey olmaz deyıp gonderdı ben panıkteyım ya kopek kuduzsa falan dıye..sonra bı davt gordum gene aynı yerde kokteyl gıbı falan...damat bana dogru gelıyor ve ben o anda geınlık gıymış oluyorum ya cok garıp bışeydı bunu yorumlayabılecek bı ark varmı aranızda?

hayirdir insallahh..acaba askeriye mesubu biriylemi evleneceksin..bekarsin sanirim..

evet canım bekarım..bı arkadasım asker bırıyle gorusuyor nısanlanacaz falan dıyordu olursa erken haber ver dedım ondan harıc etrafımda asker yok ..hatta o cocuk etrafımda bıl sayılmaz tanısma fırsatımız olmadı arkadasımla farklı sehırlrd oldugumuzdan..ben boyle dusundum ama o dedıgım bahce gıbı yerı nerdeyse 1 yıldır sureklı goruyorum her ruyamda bı kısmı cıkıyor anlayamadım hatta ondan zıyade kopegın ısırmasına taktım ben dusman derler dıye bılıyorum oyle duydum yanı...kı ruyalarım bı sekılde cıkıyor bu nasıl bışey cıkacak bılmıyorum:) neyse saol yorumun ıcın..ıyı aksamlar

rüyanın yorumu
evlenmek için önünde bir engeller var bu engelleri aşmalısın ve bir düşmanın var tehlikeli fakat sana fazla zararı dokunmayacak

X