Çok garip bir durum. Belirti mi?

lapislazuli

“Güzel günler göreceğiz, güneşli günler 🌞”
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2024
482
141
Arkadaşlar forumda hamilelik belirtileri arasında göbek deliği altında çevresinde alta doğru gerginlik ve batma yaşayanlar varmış. İlk okuduğumda bana garip gelmişti. Bu nasıl bir şeymiş deyip geçmiştim. Gerçekten bunu yaşayan var mı? Kas gerilmesi ve batması iğne gibi. İhtimalim olsa da (korunmadığım için) hamile olduğumu düşünmüyorum. Ama gerçekten merak ettim göbek etrafı bu gerilip batma hissini. Yaşayan var mı?

alt karnımda şişlik gerginlik ile anlamıştım hamile olduğumu batma da sol kasığım da hissettimm

Yok böyle sol kasık batması değil, direk göbek deliği çevresindeki yerlerde batmalar. Kasığın epey üstü
daha öncede o batmayı yaşadığım için gebelikle bağdaştırmadım hamile kalmadan önce de yaşıyordum hala yaşadığım bir durum ama dediğim gibi hamilelikle ilgili olduğunu düşünmüyorum ama alt karnımda gerginlik hissettim özellikle sabah dikkat ettim ki yediğim içtiğim bir şeyden mi kaynaklı diye ilk uyandığım zaman da aynıydı test yapmadan emindim hamile olduğuma o derece

Bende sol kasık batması bel ağrısı göğüs büyümesi ve sancısı var. Bir de beyaz şeffaf akıntılar topak olan ıslatan. Kendimi dinleyen bir insan değilim hiç fark edilecek kadar şiddetli oluyorum. Maalesef adet düzensizliğim var 19 20 sine kadar test yapmayı düşünmüyorum, adeti bekliyorum

Valla bende bekliyorum şuan. Adet belirtilerini her zerreme kadar hissettim. Adetim bir gün gecikti beklemedeyim. İnşallah bu ay hamile kalırız canım. Seni görüyorum hep kk de.

Valla bende bekliyorum şuan. Adet belirtilerini her zerreme kadar hissettim. Adetim bir gün gecikti beklemedeyim. İnşallah bu ay hamile kalırız canım. Seni görüyorum hep kk de.

Benim düzenli değil adetim bu ay kafayı yedi komple ne olduğunu bilmiyorum ama geç döllenme vb. ihtimaline karşılık söktürücü de almıyorum kendi gelsin gelecekse Valla görüyorsundur canım gece olunca gelip başkalarının testlerine bakıyorum Çok sardım buraya. Umarım hamilesindir çok seviniyorum insanların hamileliğine

akıntı da bence hamilelik belirtisi çünkü deli gibi akıntım var öyle böyle değil ama 2 saatte bir iç çamaşırı değiştiriyorum doktorum normal olduğunu söyledi istiyorsanız inşalllahh güzel haberler alırsınız

Çok teşekkür ederim çok naziksiniz İstiyorum ama takıntı da yapmak istemiyorum. Bu yüzden kafamda salıyorum çoğunlukla bu konuyu adet olacağıma şartladım kendimi Negatif görmek insanı kötü etkiliyor. Sadece gece bu kısma gelip bakıyorum huy edindim. Umarım senin de bebeğin sağlıkla gelir en güzel şekilde

Yok be bence değilim 0 ümit şuan veya negatif görmeye alışmışım pozitif hayal gibi. Senin durum ne

Yok be bence değilim 0 ümit şuan veya negatif görmeye alışmışım pozitif hayal gibi. Senin durum ne
5-6 gün önce negatif gördüm o yüzden saldım, benin regllerim çok düzensiz döngüm uzayabiliyor genelde. Geç döllenme olasılığı yüksek ama buna da bel bağlayamam yani. Saldım ben kendimi o yüzden bu haftanın sonuna kadar çok şiddetli bir şeyle karşılaşmazsam test falan yapmayacağım. Sadece arada ovülasyon testine bakarım hepsi o kadar. Erken yaparsam haber veririm ama. Yine çıkmazsa ve bu hafta olmazsam regl kan verebilirim belki. Sende neden ümit yok?

Pkosmuşum ve prolaktin 46 çıktı.ikisinide aynı anda geçen ay öğrendim. Bi garip oldum ya ne bileyim allahtan ümit kesilmez ama bu ay zor yani mucize olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…