çok garip ağrılar çektim normalmi?

meryemyilmaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2008
189
5
selam kızlar ,dün öğlen acayip bir karın ağrısı başladı karnım bir anda davul gibi şişti ve sancılar şeklinde ağrılar çektim.bununla beraber sanki idrar yollarında iltahap oluğu zaman idrarınızı yapamazsınız acır ya ,böyle orası yanar içten içten.ayağa kalkınca aşağı doğru batmalar filan oldu.tuvalete oturunca geçiyodu normal oturunca yatınca filan hem karın ağrısı hem orasının acısı.idrar yaparken acayip zorlandım yani anlatamam.sıcak su torbasını oraya bastırınca geçti.idrar yollarından bir şikayetim yok yeni tahlil yaptırdım herşey temizdi.şuan herşey normale döndü karnımın şişi indi orası da acımıyo.ama niye böyle oldu anlamadım.kanama filan da olmadı.doktora randevumda taa 1ay sonra napsam ki acaba???:uhm::uhm:

merhaba canım bence doktorunla bır görüşmelısın yanı umarım cıddı bır şey yoktur.sana bişey sormak ıstıyorum canım yayanıtlarsan cok sevınırım.şimdi sende tedavı olmuştun sanırım prengly vurulmuştun ve iğneden ıkı ay sonra kendılıgınden gebe kalmıştın hgemde ıkız doğru degılmı.ya sana sormak ıstedıgım şimdi bende gecen ay tedavı oldum ama olmadı.çok kendımı kaptırmıştım oysakı kısmet ama .doktor dedıkı ayrılırken 2 tane yumurta kalmış tı hale çatlamayan.şimdi söylemek ıstedıgım onlar benım için bır şansmı yoksa tehlıkemı ?. teşekkur ederım

merhaba canım bence doktorunla bır görüşmelısın yanı umarım cıddı bır şey yoktur.sana bişey sormak ıstıyorum canım yayanıtlarsan cok sevınırım.şimdi sende tedavı olmuştun sanırım prengly vurulmuştun ve iğneden ıkı ay sonra kendılıgınden gebe kalmıştın hgemde ıkız doğru degılmı.ya sana sormak ıstedıgım şimdi bende gecen ay tedavı oldum ama olmadı.çok kendımı kaptırmıştım oysakı kısmet ama .doktor dedıkı ayrılırken 2 tane yumurta kalmış tı hale çatlamayan.şimdi söylemek ıstedıgım onlar benım için bır şansmı yoksa tehlıkemı ?. teşekkur ederım

canım ben 4ay tedavi oldum.tedavimin 2.ayında iğneyi oldum oay çok ümitlendim ama olmadı.ama tedavi çok işe yarıyor inan bana hatta birden çok yumurta bırakabiliyorsun.bende olduğu bigi ikiz olabiliyormuş.klomenin etkisinden dolayı yani.senin yumurta bırakmış olman tabiki şans , bu sürede aslında ikigünde bir ultrasona girmen gerekiyor yumurta takibi için uygun boyuta gelince iğne veriyorlar.ama kısmet ya zaten kullandığın ilaçlar uzun vadede işe yarıyor.hemen sonuç bekleme sabret.ben 4.ayımda hiç kontrole gitmedim.eşim yanımda değildi.uygun zamanda birlikte olamayacaz diye hiç o ay ilgilenmedim.doktorun dediği zamanda da birliktelik olmadı ama nasıl olduysa olmuş.

canım şöyle gecen ay olmayınca doktor bıraz ınlen dedı kafandan sıl at bu işi dedı cunku ben tamamıyle olacak dıye bakmıştım sonra cok hayal kırıklıgına uğradım.ultrasona gırmeme gerek yok demek doktor çağırdmadı.3 tane yumurta kalmış dedı hanı tam olgunlaşıp çatlamamışlar dedı.yanı bu demek oluyorkı ben bu ay gene cok şanslıyım dımı 3+1 3 var 1 de benım olur 4 yaşasın bu o demekmı ? he bıde ılk defa bu ay yumurtlama donmelerını kaçırmıyoruz.umarım tutarrrr.öpüyorum senı kendıne cok dıkkat et canım

X