Cok fazla sancım ve iltihap var önerileriniz?

hpt_honey

bebişim gıvış gıvış maşlh
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2008
2.456
6
44
:a015:3 haftadr belim çok fene ağrıyo hamile olduğumu sandım nafile bu regliden sonraki ilk haftam ve çok fazla karnım ağrıyo daha öncede oluyodu intap var demişti dr fitil ve antibiyotik verdi sadece o ay işe yaradı 5 yıldr bebişim olmuyo sanıyorumki bu intaptan olmuyo çok kötüyüm kıslar beyaz beyaz çok fazla akıntım var ölüyorum bu arada 3 ay öncede doğal boş gebelik olmuştu hala tık yok bu intapp için napmalıyım yardımcı olurmusunuz?ve önerileriniz?

canım soğan kürü iltihap için bire birmiş benim yengemdede iltihap vardı daha genç yani 28 yaşında içmeye başladıktan 2 3 gün sonra hemen farketmiş faydasını parça parça akmaya başlamış istersen sende dene hiç bir zararı yok istersen bi araştır

:a015:3 haftadr belim çok fene ağrıyo hamile olduğumu sandım nafile bu regliden sonraki ilk haftam ve çok fazla karnım ağrıyo daha öncede oluyodu intap var demişti dr fitil ve antibiyotik verdi sadece o ay işe yaradı 5 yıldr bebişim olmuyo sanıyorumki bu intaptan olmuyo çok kötüyüm kıslar beyaz beyaz çok fazla akıntım var ölüyorum bu arada 3 ay öncede doğal boş gebelik olmuştu hala tık yok bu intapp için napmalıyım yardımcı olurmusunuz?ve önerileriniz?

canım seni çok iyi anlıyorum bende çok çektim iltihaptansenağlama ve halada ara ara oluyo. burda öğrendim bende kızlardan. adaçayı yağı. iltihap söktürüyo. denedim ve inan bana faydasını gördüm. hihoyyytadetinin 4. günü kullanmaya başlıyosun. aktarlarda satılıyo. acı ada çayı yağı diye. küçük bir şişede yakıcı bir nane kokusu var. birde eczaneden tampon alıyosun adetinin 4. günü başlayıp yedi gün uyguluyosun. tampona dök vajinaya doğru ittir. ben sabahları koyuyodum saat 9-10 gibi akşam da 5-6 gibi çıkartıyodum. bazılarında tahriş yapmış yakmış falan-tatlicadiarzu-. benim yakmadı. istersen önce bir pamuğa dök öyle iç çamaşırın koy yakıyomu bir bak. yakmazsa tamponla dene. bence tampon daha etkili. benimde kasıklarda yanma oluyodu. belim tutuluyodu resmen. o kadar hap iğne kullandım hep geçti ama sonra tekrarladı. ayakta bile fazla duramazdım hemen belim vekasıklarım yanmaya başlardı.:1no2: iki aydıryapıyorum bunu bana çok iyi geldi.sırnaşık şey birde idrar yolu enfeksiyonuda olabilirsin onun içinde sabahları aç karnına bir kaç bardak maydanoz suyu iç çok faydası oluyo. maydanozu kaynat ama olurmu. geçmiş olsun canım

canım sağol aynen öle yaptım gittim aktara evdede tampon vardı ohh be rahatladım valla azcık yaktı ama alıştı ben tam yumurtlama haftasındayım inşşlh bişi olmaz bu gece uyuyamamıştım ağrıdan şimd,i biraz iyiyim çokkkkkkkk teşekürler canım bu arada inşşlah bebiş olur bi zarırı olmaz

canım soğan kürü iltihap için bire birmiş benim yengemdede iltihap vardı daha genç yani 28 yaşında içmeye başladıktan 2 3 gün sonra hemen farketmiş faydasını parça parça akmaya başlamış istersen sende dene hiç bir zararı yok istersen bi araştır

canım çok teşekür onu yapıyorum bi kaç gündr pek fayda etmiyo ama denemeye devam etcem bende 28 yaşındayım:1hug:

X