Çok fazla dini bilgim yok yardımcı olur musunuz?

nuripapacium

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2012
915
148
31
Arkadaşlar emek verdiğiniz,canınızdan çok sevdiğiniz,fedakarlık ettiğiniz,imzası eksik eşi gibi olduğunuz,ona güvendiğiniz halde size yalan yere yemin etmiş,kadınlığınızı kendi zevkleri için kullanıp sonra sizi terketmiş,etmedik küfür bırakmamış,arkanızdan dedikodunuzu yapmış ve başka bayanla birlikteyken arayıp sizinle alay etmiş sonra arkasından çok acılar yaşadığınız bir adamın üstünde helal edilmeyecek hakkınız var mıdır? Bu kul hakkına girer mi? Helal etmeyeceğim sana hakkımı dedim ama merak ediyorum haram edecek bi hakkım olup olmadığını.yardımcı olursanız çok sevinirim.

bana belki yorum yapmak dusmez ama basta hatayi sen yapmissin//nikahli kocaya guven olmuyorki kalmis erkek arkadas her kulun kullar uzerinde hakki vardir bu sitede bile bir birimiz uzerinde hakkimiz var bence tabiki benim fikrim allah yar ve yardimcin olsun

günah işledik biliyorum ama çok sevdim görmedi gözüm ondan başkasını.söz verdi seni asla bırakıp gitmiycem korkma diye.kendim söylemişim gibi güvenirdim her sözüne.zina da yaptık.ama yapmasaydım haram kılınmış bişey yapacaktı.yaptı da ama önceleri ben korktum.ilk olacaktı o oldu da sonra yine harama dikti gözünü ama ona da karşı gelemedim.ne istediyse yaptım mutlu olsun diye.güvenmek hataydı ama seviyordum çok.size danışmak istedim bu hak meselesini.

Öncelikle yanlış yaptığınızın farkına varmissiniz..Allahtan af dilemelisiniz..Tövbe edin çok çok....Ve her insanın Hakkını helâl etmeme hakkı vardır..
Allah affetsin ve yardımcınız olsun...

Tövbe et af dile ve bunu tekrarlama. Tekrarlarsan tövbenin bi anlamı kalmaz. Tabi ki bi hakkın var o insan üzerinde sen istemesen de Allah sorar hesabını. İçin rahat olsun

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…