Çok endişeliyim lütfen fikir verin

NileO

Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2013
6
0
Kızlar ben yeniyim öncelikle hepinize merhabalar, bayadır takip ediyorum zaten ama üye olarak da iyi vakit geçireceğime eminim.
Ben 2 aylık evliyim ve çocuk için daha çok erken diye düşünüyoruz eşimle. Eşimle tam 1 ay önce biraz şüpheli bir ilişkiye girdik, hamile kalma olasılığım çok da yüksek değildi diyeyim açıkça anlatamadığımdan. Daha sonra bu ay 2 gün erken regl oldum. Reglim normal uzunlukta sürdü. Yerleşme kanamasını baya bir araştırdım galiba onda daha az kanama oluyomuş. Ama yine de şimdi korkuyorum. Çünkü göğüslerim dolgunlaştı bel ağrım ve arada bacak kasık ağrım oluyor. Sizce hamile kalmış olabilir miyim? Yoksa psikolojik falan mıdır? Bir de idrar testi yaptırsam mı sizce adet olmuş olmama rağmen? Ayrıca idrar testlerine güvenebilir miyim çünkü 1 ay geçti ilişkinin üzerinden herhalde güvenilir bir sonuç verirler diye düşünüyorum. Hepinizi öptüm :*

canım adet oldum diyosun, hamile olman zor bence, mevsimden ötürü olabilir şikayetlerin...

canım adet oldum diyosun, hamile olman zor bence, mevsimden ötürü olabilir şikayetlerin...

Bana da öyle geliyor canım ama öyle şeyler okudum ki, 5 ay boyunca regl olmasına rağmen çocuğunu doğuranlar falan, korktum ister istemez valla psikolojim bozuldu :KK70:

Bana da öyle geliyor canım ama öyle şeyler okudum ki, 5 ay boyunca regl olmasına rağmen çocuğunu doğuranlar falan, korktum ister istemez valla psikolojim bozuldu :KK70:

çok tedirgin olduysan anasağlığa git kan testi yaptır. için rahatlasın

X