Çok dardayım dualarınıza ihtiyacım var

Sesbellas

🇹🇷🇹🇷
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2017
910
1.290
Öncelikle hepinize slm. Benim derdim çok hangisini yazsam bilemedim boşanmanın eşiğindeyim eşim çok alkol alıyor ve etrafa zehir saçıyor resmen sizden isteğim dua.bu igrençlikten vazgeçsin evinin ailesinin kıymetini bilsin Bu arafa tedavide oldu sonuç aynı değişmedi çok moralim bozuk ümidimi yitirdim biliyorum kül sıkışmayınca hızır yetişmezmiş rabbim sen ferahlık ver amin kızlar sizinde bildiğiniz dualar varsa yardım edin

Rabbim yardimciniz olsun.
Benim onerecegim dua bu.

Dua:

“Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi’l-hayr”

Anlamı:

“Rabbim! kolaylaştır zorlaştırma, Rabbim hayırla sonuçlandır”

Allah razı olsun oluyorum sürekli zaten dün beni bi çok şeyden bu dua donderdi

Öncelikle hakkında herseyin hayirlisi olsun birde alkol içilmiş evde o musibet 40 gün evden cikmaz mis hani du okuyacaksan kendin icin oku sana inşirah suresini okuma ni tavsiye ederim canım ALLAH kolaylık versin inşaallah herşey yoluna girer

Benim kimsem yok rabbimden başka bugün birdaha anladım bu kocayla nasıl başa çıkılır rabbim sınavımı başarıyla geçir diyorum ama yok dayak küfür alkol bitmiyor bitmiyor

Allah yardımcın olsun..eşin yaptığı bu yanlışlardan bir an önce döner inşallah

Dönmüyor şu an yine gitti bitmeyecek hic bitmeyecek o bu konuda çok azimli artik pes ediyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…