çok çaresiz kaldım lütfen yardım edin:(((

caresizkalmiskus20

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2017
13
2
41
çok çaresizim yaralı kuş gibi çırpınıyorum elimden bişey gelmiyor eşimle kaçarak evlendim ailemi bırakıp 12 yıldır da evliyiz onu gerçekten çok sevdim ve seviyorum ama boşanmanın eşiğindeyiz şuan 2 çocuğum var daha küçük beni istemediğini söylüyor gidecek yerim yok beni bu hayatta yapayanız bıraktı yarı yolda bırakdı sizden ricam bizim tekrar barışmamız için dua edebilirmisiniz.bende ediyorum ama başkalarının ettiği dua çabuk kabul olur derler ben ayrılmak istemiyorum eşimden lütfen..

Allah yardımcın olsun ,dayanma gücü ,sabır versin.inşallah eşin de senin onu sevdiğin kadar seviyordur ,gelip geçicidir bu isteği

Allah yardımcın olsun ,dayanma gücü ,sabır versin.inşallah eşin de senin onu sevdiğin kadar seviyordur ,gelip geçicidir bu isteği

bende ilk başlarda öyle sanmıştım ama 3.hafta dayız ne yüzüme bakıyor ne konuşuyor nede dokunuyor... çok kararlı gördüm onu ilk kez bizede yazık ozaman niye evlenmek için o kadar çaba sarfettiler... benim sevgim gibi bir sevgisi olsadı sanırım bukadarını göze almazdı ve bir günde sevgim bitti demezdi

Üzüldüm ya başka bi sıkıntısı mı var acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…