Çok bunaldım. Bir tek ben mi böyleyim ?

Hilde_

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2019
773
1.138
Merhaba bu günlerde malum hepimiz bunaldık olanlardan... sürekli evdeyiz, ramazan da geldi, bayram temizliği de derken ben inanılmaz sıkıldım.
Oruç tuttuğum için sigarasızlıkta bir hayli etkiliyor. Temizliğede başlayınca artık sinirlerim iyice gerilmeye başladı tabi bir yandan yemek, bulaşık... Sanırım daha fazla psikolojim kaldırmayacak :KK43: uykularım kaçar oldu, kendimi dışarlara atmak özgürce dolaşıp yiyip içmek gezmek istiyorum. Tabiki sağlık ve tedbirler her şeyden önemli en başından beri her şeye dikkat ettim hala da öyle. Evde genelde aktivite olarak kitap okurum ama artık bu zamanlar çok bunalıyorum öyle böyle değil. Siz neler yapıyorsunuz, günleriniz nasıl geçiyor ? Bir tek ben mi böyleyim acaba... Bana tavsiyeniz var mı varsa çok sevinirim...

Boyama, kitap okuma, film, dizi, kutu oyunlari, konsol oyunlari, mobil oyunlar, yoga şeklinde geçiyor günler. Yeni yeni son 1-2 gündür eşimle yürüyüş yapiyoruz disarda kalabalik olmayan yerde tabi ki maske ve eldivenlerle.

Ben sizin yaptiklariniz dışında ekstra puzzle, film, dizi işleriyle uğraşıyorum.

Ama yarın işe gitme sürecim net olarak başlayacak ve bu saat oldu hala uyuyamamanin sıkıntısını çekiyorum :olamaz:

Herkesin bu ara muzdarip olduğu bi konu ve emin ol herkes monotonluktan sıkıldı.
Bi ara her gün temizlik yaptım olmuyor sıkılıyor insan temizlikten bile daralıyor. Dizi film bi yere kadar. Bu ara saat akşam 10 buçuk gibi dışarı çıkıyorum saat 11 yahut 11 buçuğa kadar yürüyüş yapıyorum kolay bi doğum adına kulaklığı falan yakıyorum sokak sepsessiz çok iyi geliyor ımkanin varsa şehrin buna müsaitse yapabilirsin mandala boyama kitapları var yapabilirsin kilo derdin varsa leslie ac youtubedan onu yap güzel yoruyor..
Ya da klasik olacak ama hobi edin.
Illa mükemmel çizeri değilsin boya al akrilik çiz renkleri tani düşle biseyler yap amaç rahatlamak olsun

Ben de bir dönem yetti gari kendimi sokaklara vuracam dedim :) Ama vurmadım 🤷🏻‍♀️. Şuan bütün hobileri tüketmiş durumdayım yeni hobi arayışlarına girdim. Bu boş zamanda kendinizi geliştirebilirsiniz, resim ilginiz varsa youtubeda bir sürü video var mesela kendinizi o alanda zorlayın birazcık.

Herkesin bu ara muzdarip olduğu bi konu ve emin ol herkes monotonluktan sıkıldı.
Bi ara her gün temizlik yaptım olmuyor sıkılıyor insan temizlikten bile daralıyor. Dizi film bi yere kadar. Bu ara saat akşam 10 buçuk gibi dışarı çıkıyorum saat 11 yahut 11 buçuğa kadar yürüyüş yapıyorum kolay bi doğum adına kulaklığı falan yakıyorum sokak sepsessiz çok iyi geliyor ımkanin varsa şehrin buna müsaitse yapabilirsin mandala boyama kitapları var yapabilirsin kilo derdin varsa leslie ac youtubedan onu yap güzel yoruyor..
Ya da klasik olacak ama hobi edin.
Illa mükemmel çizeri değilsin boya al akrilik çiz renkleri tani düşle biseyler yap amaç rahatlamak olsun

Evet ya dışarı çıkıp şöyle bir tur atsan dahi iyi geliyor sanırım heleki yasak başlamadan önce yapmalı... kilo derdim yok fakat puzzle yapıyordum netten bir ara unuttum gitti kaldı öyle:KK48: resim çizmeyi denemedim..

Sıkıldım evden sabaha kadar oturup akşama kadar yatıyorum korona bitsede pek fark olmuycak fazla arkadaşım yok en iyisi işe girmek

Evet ya dışarı çıkıp şöyle bir tur atsan dahi iyi geliyor sanırım heleki yasak başlamadan önce yapmalı... kilo derdim yok fakat puzzle yapıyordum netten bir ara unuttum gitti kaldı öyle:KK48: resim çizmeyi denemedim..
Bugün çocuğa etkinlik yaptiriyordum uyku saati geldi yatırdım. Oturma odasında boyalar bana bakıyor ben boyalara bakıyorum evde ıslak mendilin geldiği kargo kutusu vardı kestim onu boyadım
Allahım icimde resmen minik bir dali varmışta haberim yokmuş moduna girdim.
Amaa güzel de oldu ha :)
Bi dene

Sıkıldım evden sabaha kadar oturup akşama kadar yatıyorum korona bitsede pek fark olmuycak fazla arkadaşım yok en iyisi işe girmek

Sizin durumunuz biraz daha farklıymış allah yardımcınız olsun evet işe girme fikri iyi olabilir sizin için. Fakat şuan olan hepimizin üstündeki psikolojik baskılar...

Ben bir daha böyle bir dönem zor yaşanır tadını çıkar diyorum kendi kendime

Gereksiz şeyler yapıyorum..kendimce :) mesela çok da kaliteli olmayan amaçsız ama komik filmler izliyorum.
Kıyafetlerimi ayırmak
Alışveriş sitelerinde dolanmak
Yemek denemek...
Ramazan’ı değerlendirmek...
Vb...

rekabet yok.. misafir yok... kimseye dert anlatmak yok... giyinip süslenmek yok... kayınvalide ye gitme rutini yok..
bence evde sereserpe amaçsız uzanmak bile büyük lüks...

Bayram temizliğine de erken başlamışsınız...

Mutluluklar :)) tadını Çıkarın...

Pubg oynamak :rolleyes: başlarda hiç sevmezdim eşim.oynuyor beni ihmal ediyor diye sonra o oynarken hep izledim onu şimdi beraber oynuyoruz :KK48::halay:

Ben bir daha böyle bir dönem zor yaşanır tadını çıkar diyorum kendi kendime

Gereksiz şeyler yapıyorum..kendimce :) mesela çok da kaliteli olmayan amaçsız ama komik filmler izliyorum.
Kıyafetlerimi ayırmak
Alışveriş sitelerinde dolanmak
Yemek denemek...
Ramazan’ı değerlendirmek...
Vb...

rekabet yok.. misafir yok... kimseye dert anlatmak yok... giyinip süslenmek yok... kayınvalide ye gitme rutini yok..
bence evde sereserpe amaçsız uzanmak bile büyük lüks...

Bayram temizliğine de erken başlamışsınız...

Mutluluklar :)) tadını Çıkarın...

Siz şimdi söylemeseydiniz iyi yanlarını çoktan unutmuştum bunalmaktan. Evet dediğiniz gibi iyi taraflarıda var :) hemen beynime güncelleme yapıyorum umarım iyi gelir:KK58:

Hissettikleriniz gayet normal bence, illa bu dönemi evde aşırı verimli geçirebileceğiz gibi bir zorunluluk hissedilmemesi gerekir. Yapabilirsek tabiiki daha iyi olur ama bence ilk zamanlarda bişiler üretmeye çalışıyordum ama şuan benim içinde inanılmaz zor geçiyor hiç bir şey yapmakta istemiyorum

X