Çok Az Kullanılmış Braun Satin Hair 7 İontec Saç Maşası

kahvekokusu

Guru
Kayıtlı Üye
26 Mart 2010
1.450
8
sadece 2 defa kullanıldı ,
Dalgalı saç bana yakışmadığı için satmayı düşünüyorum ,
sapasağlam tertemiz , hiçbir deformasyonu yok ,
kullananlar çok memnun, bu maşa ile harika kırık fönler yapabilrisiniz ,
Piyasa fiyatı 159,00 TL'dir
SG_864962.jpg
  • İontec Teknolojisi: Tüm Braun Satin Hair 7 cihazları gibi, Braun Satin Hair 7 Bukle Maşaları da IONTEC teknolojisi içerir. IONTEC, saçınızın sağlığını korumak için özel olarak tasarlanmış eşsiz bir teknolojidir ve bu nedenle sağlıklı bir şekillendirme için güvencenizdir. Yeşil iyon püskürtücüler, saçınızı kıvırırken/bukle yaparken havadan nem parçacıklarının saçınıza çekilmesi için saçınıza milyonlarca saten iyonu bırakır. Sonuç; saçınızın sağlığını yansıtan, kusursuz canlı ve parlak saç stilleri.
  • Nem oranı dengesi: Braun Satin Hair 7 Bukle Maşası;saten iyonlar sayesinde saçınızın her bir telini sarar ve genellikle aşırı sıcaklıklarda şekillendirme yaparken kaybedilen nemi geri kazandırarak saçınızın nem dengesini çabuk bir şekilde düzenler
    • Antistatik şekillendirme: Braun eşsiz iyon teknolojisi her bir saç telini saran zengin bir saten iyonları akışı üretir. Bu gelişmiş iyonik performans, kıvrımları ve statik elektriği yatıştırıp saçınızı muhteşem bir şekilde parlak ve akıcı hale getirerek şekillendirme sırasında doğal bir nemlendirici gibi hareket eder.
    • Sağlıklı şekillendirme için titiz ısı kontrolü: Braun Bukle Maşaları Bağımsız Alman Elyaf Araştırma Enstitüsü DWI'ın bilimsel önerileri doğrultusunda geliştirilmiştir. Satin Hair 7 Bukle Maşasının, farklı saç tipleri için 5°C'lik aralıklarda titiz ısı kontrolü (125°C'den -185°C'ye kadar) özelliğiyle saçınızın sağlığını koruduğu kanıtlanmıştır. Dolayısıyla kişisel ihtiyaçlarınıza uygun olarak sıcaklık ayarlaması yapabilirsiniz.
    • Braun Satin Hair 7 Bukle Maşası eşsiz tasarımlı seramik bakım ucu sayesinde özel hassas saç uçlarını koruyarak aşırı kurumayı önler ve saçınızın kütikül sağlığına dikkat eder.

açıkçası ben maşa kullanmıyorum aklımda yoktu. dün akşam kızım saçlarımı kıvrık yap dedi:)) inanın o nedenle ilgilendim sizin fiyat söylemeniz daha makbul . anlaşırsak olabilir ama 159 gibi piyasa fiyatı bana kullanmayacağım bi ürün ,için uçuk siz belirleyin rica ediyorum.

X