çok aşırı şişkinlik:(((

yas_0685

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2009
681
0
39
6 haftalık hamileyim ve aşırı bir şişkinlik var mide bulantım falan çok az benim gibi aşırı şişkinlik yaşayan var mı yada bi çözümünüz var mı:KK43:((

canım öncelikle hayırlı olsun hiç merak etme hamileligin ilk haftalarında olur böyle şişkinlik sankı 5-6 aylık hamileymış gibi karnın şişer ama geçer merak etme hamileligin tadını çikar

ya kızlar bizde çocuk çalışması yapıyoruz eşimle ve şişkinlik bende de var. daha adet günüm gelmedi ama nedense bu seferki ilişkimizde karnım şişti ve inmiyor.
sizde de oluyor mu acaba hava kaçıyor desem günlerdir inmedi mi bilemedim :)

:26: aynı şişkınlık bende de var !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bızde çocuk istiyoruz 5 aydır.. daha adetıme var ama cok şişkınlıgım var,afedersınız de gaz şişkinliği dıye düşünüyorum..
rahatlasam da şişkınlıgım gecmıyo,ıyıce gerıldıgını hıssedıyorum karnımın rahat yuruyemıyorum o derece.. :KK53:
iş yerındekı arkadaslarım bıle hamıle gıbısın bu ne şişkınlık dıyolar.. :KK70:D gercekten 5 aylık hamıle sanır karnımı goren..
ayrıca fazla da yemıyorum zaten mınyon tıplıyım zayıfım..şişkınlık oyuzden kendını cok bellı edıyo kızlar..
ne önerırsınız şişkınlık gıderici .. :KK43: şimdiden cok teşekkurler :KK34: iyigeceler..

6 haftalık hamileyim ve aşırı bir şişkinlik var mide bulantım falan çok az benim gibi aşırı şişkinlik yaşayan var mı yada bi çözümünüz var mı:KK43:((

canım valla aynı dertten müzderabım,ben tup bebekle hamıle kaldım bılmem ondan bılmem neyden..cok rahatsız edıyo benı aksam yatana kadar davul gıbı oluyom gerılıyo karnım..basta bende normal dıye duydum ınsallah gecer rabbim ya..sendemi tüp bebek normal yollamı canım?

X