çok ağlıyorumm

cemrenaz06

fıstık gibiyim
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2007
323
2
selam arkadaşlar eylülde bende anne olucam beklenen doğum tarihi 6 eylül bakalım kısmet herkesin sağlıkle bebişini kucağına almasını diliyorumm : kızlar ya ben de çok garif değişiklikler oluyo normalmi sizce sizdede varmı ne olur yazın bana çok alıngan oldum herşeye ağlıyorumm göbek ve gögüs çevremde kaşıntı çok hapşırma hergün mutlaka çok şükür bulantı geçti de ondan kurtuldumm işte böle az kaldı ama şuan 5,5 ayı bitirmek üzereyiz öpüyorum sizi arkadaşlar bu arada oğlum olacakmışş kızı olan varsa talibim :teytey:

canım bende de alınganlıklar,sinirlenmeler oluyor ve bunun nedeni bebeğimizi beklerken kafamızda oluşan soru işaretleri.... bebeğimizin sağlığı nasıl? testim nasıl çıkacak? yok doğumum nasıl olacak? yok ben bebeğime bakabilecekmiyimm?
dolayısıylaa az düşünmeye çalış ve yaradana güvenn rahat ol....
sağlıcakla bebişini kucağına alman dileğiyle canımm....

canım aynı şikayetlerin hepsi bende de var ama benim kaşıntım cinsel bölgede diğer hapşuruk, ağlama vs. hepsi mevcut. birde reflü oldu mide asitim ağzıma geliyor boğazımı yakıyor özellikle de geceleri

selam arkadaşım. Benimde doğumum 3 eylül inşallah. bende çok ağlıyorum olur olmaz herşeye ama elimde değil. Allahtan eşim anlayışlı :)
Göğüs ve göbekte kaşıntı bendede var. Kakao yağı ve badem yağını karıştırıp her akşam sürüyorum yatmadan önce faydasını gördüm gerçekten.Göbeğimdeki Çatlaklardan kurtardım kendimi ama göğsüm daha hamile kaldığım ilk aydan beri kırmızı çizgilerle dolu geçicekmi bilmiyorum.

Bu arada benimde kızım olcak inş. :)

DAHA DUR DAHA NE AĞLIYCAN CANIM İNAN DOĞUM YAPARKEN ARDINDAN BEBEĞİNİ KUCAĞIMA ALDIĞINDA HASTANEYE SENİ TEBRİĞE GELENLERİN YANINDA EVE BEBEĞİN KUCAĞINDA GELDİĞİNDE HEPPPP AĞLIYCAN BUNLAR MUTLULUK GÖZ YAŞLARIN OLUR İNAN BEN BİR HAFTA AĞLADIM AMA ONUN O MASUM HALİ VARYA BENİ HALA DUYGULANDIRIR ALLAH KURTARSIN ALLAH KUCAĞINI DOLU KALDIRSIN ŞİMDİDEN TEBRİKLER

O ÇİZGİLER GEÇİYO ÜZÜLME AMA DOĞUMDAN SONRA SÜREKLİ BEBE YAPI SÜR 8 AYA KALMAZ GEÇER BENİM KALMADI HADİ HAYIRLISI

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…